У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:16, 30 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття Тижня Актуального Мистецтва

Відкриття Тижня Актуального Мистецтва thumbnail

31.08 - 08.09.2012

Завтра, у п’ятницю 31 серпня, о 16:00 на площі перед Львівським Палацом Мистецтв (вул. Коперника, 17) відкриється бієнале «Тиждень Актуального Мистецтва».
Із 31 серпня по 8 вересня у Львові відбудеться знакова подія в сучасному мистецтві України – бієнале «Тиждень актуального мистецтва», яке представить інсталяції, об`єкти, відео, медіа, перфоманси, виставки, лекції, дискусії та майстер-класи.
31 серпня та 1 вересня відбуватимуться відкриття авторських та кураторських проектів на «Тижні», а також проекти і лекції «класиків сучасного українського мистецтва» Анатоля Степаненка та Тіберія Сільваші.
5-8 вересня в рамках «Тижня» проходитиме фестиваль «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» та працюватиме єдина в Україні «Школа перфомансу».
На «Тижні» можна буде побачити кілька десятків авторських та кураторських проектів, в яких задіяні митці із України, Польщі, Литви, Великобританії, Ірландії, Ізраїлю, Канади та США. Тема «Тижня» у 2012 – НЕПЕВНІСТЬ.

Організатори : Інститут Актуального Мистецтва, Мистецьке об’єднання «Дзиґа», Польський Інститут у Києві, «Музей ідей», громадська організація «Вірменська 35», Львівська міська рада, Центр міської історії Центрально-Східної Європи
Партнери: Палац Мистецтв , ЛОО Національної Спілки архітекторів України, Galeriа Labirynt
Проект здійснено за підтримки програми і? Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»
Сторінка «Тижня Актуального Мистецтва»: www.dzyga.com/tamВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: