У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:50, 24 Вересня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кращу німецьку драму 2011 року покажуть у Львові

Кращу німецьку драму 2011 року покажуть у Львові thumbnail

27.09.2012
20.00

Перший український театр для дітей та юнацтва

У четвер, 27 вересня 2012 р., о 20.00 год. у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться показ вистави-відкриття ІІІ Фестивалю сучасної драматургії “Драма.UA” “Шалена кров” відомих німецьких драматургів Єнса Гільє і Нуркана Ерпулата. Драма отримала значний резонанс у Німеччині й була визнана кращою німецькою п'єсою 2011 р. Спеціальний гість показу – один з авторів п'єси Єнс Гільє. Постановку здійснив Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки у рамках масштабного проекту Goethe-Institut. Режисер – Алла Рибікова.

Про виставу
Звичайний урок німецької літератури на тему “Твори Фрідріха Шиллера”. Звичне всім повальне незнання суті предмета – прикмета часу будь-якої звичайної школи у будь-якій країні, – на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю. Рутинний хід заняття порушує несподівана подія: з сумки одного з учнів падає на підлогу бойова зброя. Вчителька виявляється спритнішою, – і зброя потрапляє до її рук, що в кардинально змінює хід уроку.

Квитки можна придбати у касах Першого українського театру для дітей та юнацтва, кав'ярні "Меделін". Вартість квитків – від 20–50 гривень.
Спеціальні пропозиції для студентів, працівників культури і пенсіонерів.
Довідки за тел. 097 26 28 738Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: