У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:02, 24 Вересня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Програма фестивалю “Драма.UA”

Програма фестивалю “Драма.UA” thumbnail

27-30.09.2012

Упродовж чотирьох днів на глядачів чекає близько 30 різних акцій. На "Драму.UA" приїдуть спеціальні гості з Великої Британії, Німеччини та Польщі.
На розсуд публіки буде представлена вистава за найкращою німецькою драмою 2011 року “Шалена кров” Єнса Гільє і Нуркана Ерпулата, а також цьогорічна лондонська прем’єра – п’єса “Сузір’я” Ніка Пейна, у постановці видатного британського режисера, багаторічного директора театру “Royal Court” Раміна Грея. Відомі польські драматурги Матеуш Пакула і Артур Палига презентуватимуть на фестивалі всеукраїнські прем’єри своїх творів. Спеціально для дітей буде організований перегляд скандинавської п’єси “Віра і Віра”.
Фестиваль “Драма.UA” організовує Мистецька майстерня “Драбина” у співпраці з Британською Радою в Україні та Goethe-Institut, за підтримки програми і? Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України” та Львівської міської ради.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Сторінка фестивалю: http://drabyna.org/drama/.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: