У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:29, 24 Вересня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Мостиськах буде вулиця Сергія Кузьминського

У Мостиськах буде вулиця Сергія Кузьминського thumbnail

05.10.2012

До 50-ліття із дня народження Сергія Кузьминського – лідера легенд українського року «Братів Гадюкіних» у м. Мостиська відкриється вулиця на його честь.
3 жовтня, автору неофіційного гімну міста «Приїдь до мене у Мостиська», Сергію Кузьминському мало би виповнитися 50 років. 2 жовтня у Мостиськах його іменем буде названо одну з вулиць майбутнього кварталу. Зараз тут пасуться корови і кози, а вже за кілька років на вулиці Сергія Кузьминського буде 30 будинків.
Офіційне відкриття вулиці та концерт пам’яті Сергія Кузьминського відбудеться у п’ятницю 5 жовтня у центрі Мостиськ на площі Ринок. У концерті візьмуть участь «Супер Вуйки», Мох і  «Перкалаба», «King Size», «Абу-Касимові капці», «Гич оркестр» та колишні учасники «Братів Гадюкіних». Концерт вестиме Андрій Жолоб.
Ініціатива відзначення 50-ліття Кузі у Мостиськах належить Мостиській міській раді, депутатам Мостиської міської ради, середовищу організаторів фестивалю «ФортМісія», ГО "Альтернатива", Компанії "АртМакс" та МО «Дзиґа».
Організатори прийняли принципове рішення про неприпустимість політичної агітації на цій події. Підтримка заходу політичними діячами або чиновниками приймається тільки на умовах повної анонімності.
Акція пройде за сприяння Мостиського хлібокомбінату, ФСК "Скала" та цегельного заводу"Промінь" . Музикантів пригощає ресторан "Оазис".Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: