У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:21, 27 Вересня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкрився перший у Львові ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz

Відкрився перший у Львові ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz thumbnail

28.09.2012

проспект Шевченка, 28

28 вересня 2012 року з нагоди відкриття відбудеться презентація унікального для Львова ресторану імпровізацій Грушевський cinema jazz (проспект Шевченка, 28).
Ресторан розташувався в самому серці Львова в будинку одного з перших львівських кінотеатрів «Корсо», відкритого в 1912 році. Ресторан імпровізацій запрошує відсвяткувати визначну подію – 100-річчя з дня заснування славетного кінотеатру, найулюбленішого для багатьох поколінь львів’ян.
З нагоди
такої події перший у Львові ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz презентує 19 експонатів унікальної приватної колекції ретрокіноафіш Романа Давида. Сама ж колекція нараховує понад 2 000 екземплярів багато, з яких можна буде побачити впродовж року. Виставка є особливо цінною, адже складається виключно з українських афіш, які були рідкістю протягом 40 років радянської доби. Після розпаду Радянського Союзу вдалось врятувати лише деякі ретрокіноафіші, які збереглися в умовах хаосу та невизначеності. І тепер гості ресторану імпровізацій Грушевський cinema jazz мають прекрасну можливість роздивитись справжні твори мистецтва, що ілюструють український та світовий кінематограф 40-х – 90-х років ХХ століття. Даний вернісаж – єдиний в Україні. Востаннє афіші з колекції Романа Давида експонувалася у квітні 1996 року в стінах львівського Національного музею.
Г
ості презентації, серед яких політики, діячі культури, митці, підприємці, представники дипломатичного корпусу європейських країн та медіа, матимуть нагоду поринути у світ кінематографічного Львова початку ХХ століття та відчути атмосферу славетного львівського кінотеатру «Корсо».
Перший у Львові р
есторан імпровізацій обіцяє приємно дивувати гостей не лише смачною європейською та національною кухнею, але й різноманітними мистецькими подіями, як і його славетний попередник кінотеатр «Корсо». Покази фільмів на великому екрані, виставки, концерти наживо, вечірки, презентації книжокце далеко не весь перелік подій, що очікують на відвідувачів!

Побачимось.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: