У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:29, 27 Вересня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Всесвітня спадщина – у твоїх руках

Всесвітня спадщина – у твоїх руках thumbnail

08.10 - 15.11.2012

Культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина в руках молоді» або інашими словами “World Heritage” організовується Всеукраїнською молодіжною громадською організацією AIESEC в Україні й триватиме з 08.10 до 15.11.2012 року.
Ми запрошуємо до участі у проекті студентів профільних спеціальностей (охорони, збереження та реставрації історико-культурної та природної спадщини, культурології, історії, політології, географії та міжнародних відносин), студентів, зацікавлених у питаннях охорони, збереження та реставрації історико-культурної та природної спадщини та представників науково-дослідницьких інститутів і центрів, музеїв й усіх охочих.
Мета проекту: підвищити рівень знань студентської молоді України про пам’ятки культурної та природної спадщини України та країн світу. Сформувати у молодого покоління зацікавленість до вивчення історії всесвітньої спадщини, прагнення знати і цінувати її, а також активізувати діяльність щодо її збереження.

Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати:
097 164 04 73 - Іра
097 478 8 422 - Надя

AIESEC – міжнародна молодіжна організація з 62-річним досвідом, яка допомагає отримати новий досвід, розвинути професійні навички й особисті якості, беручи участь в організації проектів і міжнародних програм обміну. Детальніше: lviv.aiesec.ua.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: