У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:45, 5 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Хенґдрамер Давіде Сваруп (Італія) в Етноклубі набутків

Хенґдрамер Давіде Сваруп (Італія) в Етноклубі набутків thumbnail

09.10.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

9 жовтня у вівторок о 20:00 в ЕтноКлубі Набутків відбудеться концерт італійського перкусиста Давіде Сварупа із сольною програмою на унікальному інструменті Хенґ Драмі.

Місце: Арт-кав’ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх)
Вхід: 50 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» – 25 грн.

"Музика для мене - найпростіший спосіб виразити себе. В цьому є трохи чарів, коли ти відчуваєш, що ти є каналом, провідником музики до сердець слухачів, які насолоджуються нею"
Давіде Сваруп / Davide Swarup - незалежний музикант і мандрівник, виконавець гри на Ханґу (ханґ драм, hang drum). Давіде Сваруп італієць за походженням, і людина світу за способом життя. Мандрівник і велика дитина. Вуличний музикант, для якого гра на вулиці - найкраща можливість зробити музику доступною, живою і гнучкою.
Музика Давид звучить на багатьох концертних майданчиках по всьому світу: на фестивалях у Великобританії, Індії, Росії. У 2007 році вийшов диск "Music for Hang", треки з цього альбому використовувалися в постановці голландського Національного балету, для фільмів Green Peace про проблеми охорони навколишнього середовища Північного моря та інших проектах.
Дотик до унікального інструменту народжує ні на що не схожі звуки, вони наповнюють серця казкою, життя набуває нового сенсу. "Я багато граю на вулицях, і можу бачити, яку дію надає музика ханга на людей. Найчастіше вони стають більш емоційними - закривають очі і слухають, на час забувши про все на світі. Іноді вони навіть плачуть".
Ханг (нім. Hang) - перкусійний інструмент, що складається з двох з'єднаних металевих півкуль. Існує близько 12 років, він схожий на літаючу тарілку і видає космічні звуки, що зачаровують.
Інструмент був розроблений в 2000 році Феліксом Ронер (Felix Rohner) та Сабіною Шерер (Sabina Sch?rer) (компанія PANArt) з швейцарського міста Берн в результаті багаторічного вивчення сталевої тарілки і багатьох інших резонуючих перкусійних інструментів з усього світу: гонгу, гамелана, гатама, барабанів , дзвіночків, музичної пили.
Концерт відбувається в рамках міжнародного музичного проекту «Hang Vibe Festival - hand & steel drums» (Фестиваль хангу та металевих барабанів) www.hangvibe.wix.com

Сайти ДАВІДЕ СВАРУПА:
www.davideswarup.com
www.youtube.com/user/davideswarup

Відео

Етноклуб набутків
Набуваймося в добрій манорії !Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: