У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:05, 9 жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Шило у Львові

Шило у Львові thumbnail

10.10.2012
19.00

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5″

У середу 10 жовтня о 19.00 у фотогалереї "5х5" (площа Коліївщини, 2) відбудеться відкриття виставки найкращих робіт харків'янина Владислава Краснощока, учасника арт-групи "Шило".

Вхід вільний.

Розтягнутий у часі харківський фестиваль у Львові триває. Цього разу ми відкриваємо виставку ще одного постійного збурювача спокою – Владислава Краснощока з групи "Шило". Ми вирішили показати не один його проект, а найкращі фотографії з декількох останніх серій – на фасаді, в інтер'єрі і в слайд-шоу.
Отже, запрошуємо усіх бажаючих у цю середу 10 жовтня о 19.00 на відкриття виставки найкращих робіт харків'янина і шилівця Владислава Краснощока до галереї "5х5", що у Львові за адресою площа Коліївщини 2. Вхід вільний, буде на що подивитися.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?
A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assis...
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To UnderstandWhy Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To Understand
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect an...
 The New Angle On Mature Just Released The New Angle On Mature Just Released
Determine why you're not needing sex now, and also what precisely you'd have to improve ...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: