У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:24, 10 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівський Академічний театр “Воскресіння”. Репертуар на жовтень 2012р

Львівський Академічний театр “Воскресіння”. Репертуар на жовтень 2012р thumbnail

Раді повідомити Вам, що новий театральний сезон в Львівському Академічному театрі "Воскресіння" розпочався! З цієї нагоди представляємо вам наш репертуар на жовтень. На початку місяця в рамках міжнародного театрального фестивалю "Золотий лев" вистава "САРАНА" за п'єсою Б.Србляновіч. В репертуарі також залишаються блискавичні комедії "Ніч для жінок" (Антоні Мак-Картен, Стефан Синклер, Жак Коллар) та "Весела корчма" за мотивами оповідань Шолом-Алейхема. А для наших наймолодших глядачів традиційно пропонуємо виставу "Попелюшка".
Будемо раді Вас бачити

1.10.2012
19.30
Сарана

16.10.2012
13.00
Попелюшка

17.10.2012
13.00
Попелюшка

18.10.2012
13.00
Попелюшка

20.10.2012
18.00
Весела корчма

21.10.2012
18.00
Весела корчма

26.10.2012
19.00
Ніч для жінок

27.10.2012
18.00
Ніч для жінок

28.10.2012
18.00
Ніч для жінок

ШАРЛЬ ПЕРРО(за п’єсою Євгенія Шварца у перекладі Ярослава Корнійчука)

Режисура, сценографія та костюми Заслужена артистка України Алла Федоришина. Художник Валерій Толмачов.  Виготовлення ляльок Людмила Скітович.

Ролі та виконавці: Попелюшка Марія Ковалик , Лісничий Володимир Геляс, Мачуха Тетяна Ткаченко, Анна Наталія Лукашонок, Маріанна Галина Стричак, Король Петро Микитюк, Принц Назар Лис, Падетруа Володимир Губанов, Чарівник Вячеслав Рєпін, Дама Людмила Петруленкова, Фея Наталія Марчак, Капрал Володимир Чухонкін, Паж Тарас Юричко.

Від П’єра Шарро пішли всі мелодраматичні історії, все американське кіно різдвяних сюжетів, бо «Попелюшка» має класичний конфлікт. Тема кохання завжди буде побудовано за таким сценарієм. «Попелюшка» – одна з найулюбленіших казок дітей і вирішили зробити її майже в класичному варіанті. Тому за основу взяли кіноповість Євгена Шварца. Всі «Попелюшки» роблять з піснями і танцями, в нас поставлена в іншій манері. Ми намагалися, щоб гра акторів відрізнялася від інших театрів. Вистава буде цікава не лише дітям, але й батькам, молоді, бо насичена гумором та іншими ефектами».Головний адміністратор театру Жанна Мурая розповіла, що на прем’єру запрошено сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.Дійство на сцені захоплює відразу, з перших секунд, коли в залі погасло світло. Динамічний розвиток сюжету, адже вистава триває годину, мила Попелюшка, наївний і вродливий Принц, все це переносить глядачів у дивовижну країну казки і дива. Особливо ефектні сцени на балу, адже яка казка без балу?

Олександр Левіт   ВЕСЕЛА КОРЧМА за мотивами оповідань Шолом -Алейхема (музична комедія)

Режисер Олександр Левіт, Сценографія Валерій Толмачов Kостюми Алла Федоришина Засл. артистка України, Хореографія Сергій Грицай лауреат Державної премії Росії, засл. діяч мистецтв Росії, Балетмейстер Нінель Збєря Помічник режисера Петро Микитюк.

Ролі та виконавці: Хаїм, хазяїн корчми Петро Микитюк, Лея,дружина Хаїма Тетяна Ткаченко, Малка, їх дочка Наталія Лукашонок, Лікар Володимир Губанов / Назар Лис, Шадхен Тарас Юричко, Зять багатія Володимир Чухонкін, Посильний Володимир Губанов / Назар Лис / Антон Цимбал, Мадам Бенімович Наталія Марчак, Перша крамарка Марія Ковалик, Друга крамарка Галина Стричак, Третя крамарка Людмила Петруленкова, Реб Гершл,постійний клієнт Володимир Геляс.
Гумористична вистава «Весела корчма» за творчістю єврей-ського письменника Шолом-Алейхема. У виставі задіяно 100-відсотковий склад театру, актори танцюватимуть, у задумі і справжні музики-корчмарі на сцені. О. Левіт із окремих оповідань Шолом - Алейхема скомпілював цілісний сюжет.
“Весела корчма” у 2011 році, ми показали на VI Фестивалі театрів Східної Європи “Сусіди”в Любліні (Польща). Журі нагородило нашу виставу Перлою фестивалю “Сусіди” за акторське мистецтво.

Антоні Мак-Картен, Стефан Синклер, Жак Коллар  НІЧ ДЛЯ ЖІНОК (Інтегральний стриптиз)

Режисер – постановник Ярослав Федоришин Заслужений діяч мистецтв України Режисура, сценографія та костюми Алла Федоришина Заслужена артистка України

Ролі та виконавці: Веслі Володимир Чухонкін, Кевін Володимир ГелясБаррі Тарас Юричко, Грег Володимир Губанов,Грехем Петро Микитюк, Норман Назар Лис, Берні Вячеслав Рєпін, Гленда Людмила Петруленкова.

Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100% драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава «Ніч для жінок». Ця п’єса відома світовому глядачеві за багаточисельними постановками, які незмінно б’ють усі рекорди щодо популярності.  Шестеро безробітних друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу - закрився єдиний роботодавець міста – металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво… На очах здивованої публіки «робітники від верстату» перетворюються на «аполлонів стриптизу».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: