У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:40, 15 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дві зустрічі в одному вечорі на Етноклубі набутків

Дві зустрічі в одному вечорі на Етноклубі набутків thumbnail

16.10.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

16 жовтня, вівторок, о 20.00 зустріч в Етноклубі набутків складатиметься з двох відділень:

1-ий відділ - «Осінній блюз з Каличем»: Олег "Калич" Калитовський - гітара, вокал, читання поезії, Роман Кузьменко – гітара;
2-ий відділ - гурт «Gardarica». Мелодії Европи. В програмі європейська середньовічна та народна музика від Швеції та Бретоні до Провансу та Сербії.

Місце: арт-кафе "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35 "Дзиґа", 2-ий поверх
Вхід - 30 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» - 15 грн.

Довідка:

Олег "Калич" Калитовський - львівський поет і музикант, який творив золотий рокенрольний вік 70-х та 80-х у Львові.
Був задіяний у колективах: Собача Радість (82-84 рр.); Сталкер (85 р.); ДТР (Діти Тяжкого Року) (86-87 р.); White Troop (90-92 рр.); Відвертий Крик (92 р.); +GG+ (92-97 рр.); Сігал Спожив Спілка (SSS) (94 р.); Неборок (95 р.); Блюз Плюс (98-2000 рр.); Калич Блюз (2001 - н. д.).
Працював з Тарасом Чубаєм в першому складі гурту "Плач Єремії", записав альбом (98 р. ) з Романом Сігалом Чайкою "Мертвий Півень", ведучий 5-го каналу, неодноразово гастролював містами України з Олегом Білим Шевченком під назвою "White Troop", створював музику разом з Ігором Мельничуком Ковбасою "Брати Гадюкіни" у колективі "ДТР", працював з Віктором Небораком - знаним українським поетом і його колективом "Неборок".

Гурт Gardarica (Санкт-Петербург/Київ/Львів)
– гурт сучасних менестрелів, що прагнуть повторювати шлях музикантів минулого, яка грали і в замках, і на міських площах, для королів і жебраків, усюди, заводячи людей до танцю і чіпляючи їх серця піснями про велику любов.

Склад
Катерина Кісєльова - вокал, бузукі
Данило Перцов - лютня
Тарас Драк - фідл
Всеволод Садовий - пайп-і-табор, циліндричний барабан

Гурт Gardarica створений 2006 року як спільний проект друзів, що грають середньовічну, ренесансну, барокову, класичну, а також шведську і ірландську музику.
Граючи музику дуже різних стилів та епох, музиканти об'єдналися у виконанні музики народної. Друзі захотіли грати свої улюблені пісні, і не важливо, що це за час чи країна. Дуже скоро репертуар гурту розширився. Таким чином, на даний момент вони грають всі, від шведських, бретонських, провансальських, каталонських і ірландських народних мелодій до сефардских пісень, Англії 13-го століття і ричеркарів Дієго Ортіса
Густа, як мед, легка, як вітер, міцна, як вино, стародавня, юна, глибока - виявилося, що в цій музиці є все, що необхідно людині». Тоді й народилася ідея групи, що грає на вулицях міста найкрасивішу музику північної Європи.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: