У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:46, 15 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У «Дзизі» московський андеграунд “Пост-Матеріалісти”

У «Дзизі» московський андеграунд “Пост-Матеріалісти” thumbnail

19.10.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

19 жовтня, п'ятниця, у арт-клубі "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35, "Дзиґа", 2-ий поверх) відбудеться концерт відомої московської андеграундної групи "Пост-Матеріалісти". Московські нонконформісти від музики, в усі сенсах нашумілі як на батьківщині, так і в приймачах підпільних радіостанцій заходу, нарешті порадують своїм шаленим вторгненням і нашу країну в рамках Dead Horse Tour.

Рибій Глаз – вокал, саксофон, ефекти
Саша Самохвалов – гітара
Paul Ja – барабани

Вхід: 25 грн.

"Пост-Матеріалісти" явили собою вкрай нетипову, на рідкість яскраву подію в сучасному музичному андеграунді. Це не просто група, а справжній художній анархестр, під управлінням ексцентричного мультиінструменталіста Сергія Єфремова (aka Fish Eye).
Колектив утворився в 2008 році у Москві й за цей час встиг дати понад п'ятдесят концертів у Росії та Україні, випустити кілька альбомів у Європі та Америці на різноманітних носіях та отримати силу-силенну рецензій з усього світу. У своїй музиці вони поєднали психоделічний рок, джаз та вільну імпровізацію. Їхні концертні виступи представляють із себе театральні витівки, часом костюмовані та обовязково приправлені багатою жестикуляцією. Тексти рясніють барвистими нестандартними образами та нескінченною словесною еквілібристикою. Це музика, що прямує далеко за межі понять симпатії чи антипатії.
Альбомне звучання групи разюче відрізняється від шалених сценічних акцій. Як, утім, різняться між собою і самі альбоми: від мінімалістського лоуфайного інструменталу ("ПостПоп", 2009) і монотонних сверблячих шумових нашарувань ("Юношеский Гигантизм", 2011) до психоделічного спресованого нойз-року (Junky Tapes, 2011). Записи "Пост-Матеріалістів" регулярно крутяться на зарубіжних андеграундних радіостанціях, їм присвячують цілі радіопередачі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: