У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:14, 17 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Погулянці відкриють один з найбільших скеледромів України

На Погулянці відкриють один з найбільших скеледромів України thumbnail

20-21.10.2012

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

На Погулянці вшанують пам’ять загиблого альпініста та відкриють один з найбільших скеледромів України

20-21 жовтня 2012 р. на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться Турнір зі скелелазіння та болдерінгу пам’яті Олександра Тараника – досвідченого альпініста, засновника та керівника альпклубу «Вершина», який загинув 18 липня 2012 р. під час спуску з вершини Ушба (Великий Кавказ, Грузія). О. Тараник був одним з творців ідеї скеледрому на Погулянці та мав намір стати інструктором зі скелелазіння на цій площадці. Турнір покликаний довести, що попри його загибель, ці плани будуть втілюватись у життя.
В рамках Турніру буде відкрито найбільший в Україні скеледром – його розміри сягають 16 м на 7,5 м. Він стане основою не лише для змагань зі скелелазіння, а й місцем проведення безкоштовних тренувань для аматорів та професіоналів. Його поява стала можлива завдяки співпраці магазину спортивного спорядження «Команчеро», який надав кошти для елементів скеледрому, та ЛМГО «ТСК «Манівці» і секції скелелазіння Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, які на безоплатних засадах здійснили монтаж конструкції.
Положення Турніру на сайті www.MANIVCI.org

Біографічна довідка:

Тараник Олександр Олександрович (18.11.1970-18.07.2012)
Кандидат в майстри спорту, інструктор III категорії з альпінізму. Неодноразовий учасник та призер Чемпіонатів України з альпінізму і скелелазіння.
Учасник більше ста категорійних сходжень в горах Карпат, Криму, Кавказу, Паміру і Альп. Найвизначніші сходження:
Альпінізм: 5Б (Урал, Міссес-Тау, Уллукара, Шхара по Томашеку в двійці, Вільна Іспанія – взимку), 6А (Чегем, Далар, Крумкол, Маттерхорн, Ельбрус).
Скелелазіння: Крим 6А - Замок „Чапа-чапа”, Челебі «Дніпропетровський», Морчека „Центр”, Замок «Через Печеру», Малий Кільсе-Бурун «Скельна хірургія», Морчека «Гравець», 6Б - Морчека «Мачомбо».
Засновник ГО «Альпклуб «Вершина» (м. Львів). Керівник 12 учбово-тренувальних і спортивних зборів в Карпатах, Криму, на Північному і Південному Кавказі, в Альпах.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: