У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:33, 18 жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка екологічного плаката Асоціації дизайнерів-графіків «4-й БЛОК»

Виставка екологічного плаката Асоціації дизайнерів-графіків «4-й БЛОК» thumbnail

22.10 – 22.11

музей-ресторація САЛО

22.10 – 22.11 в музеї-ресторації САЛО відбуватиметься дійсно знакова мистецька подія міжнародного рівня та всеукраїнського значення – виставка екологічного плаката Асоціації дизайнерів-графіків «4-й БЛОК» (http://www.4block.org/).
«4-й БЛОК» – це єдиний проект в Україні, що має на меті активне долучення дизайнерів та художників-графіків у вирішення екологічних проблем світу мовою плакатного живопису. «4-й БЛОК» є повноцінним творцем та популяризатором свідомого мистецтва, стартовим майданчиком для українського соціального дизайну, що фокусується на проблемах екологічного буття нашої планети. Як невербальний «боєць екологічного альтернативного супротиву» нашої країни, «4-й БЛОК» визнано єдиним українським членом Міжнародної Ради Асоціацій з графічного дизайну ICOGRADA!
Виставка «4-й БЛОК» в музеї-ресторації САЛО буде являти собою дві змінні експозиції, до яких увійдуть понад півсотні плакатів, що були спеціально згуртовані переважно навколо світової проблеми питної води та питання глобального потепління. Відкриття виставки відбуватиметься за участі Олега Векленка – незмінного Президента Асоціації дизайнерів-графіків «4-й БЛОК».
Фактично, ініціативою презентації плакатного доробку «4-го БЛОКу» у Львові є бажання організації великої соціально-громадської, еко-мистецької акції в підтримку екологічного рух України. Саме тому, проект виставки «4-й БЛОК» складатиметься не лише з демонстрації графічно-дизайнерського мистецтва Асоціації! В підтримку відкриття виставки, планується проведення ряду екологічних, мистецьких та благочинних акцій, виступи «еко-мислячих» гуртів, етно-вечірки, кінопокази науково-популярних фільмів, котрі порушують тему екології та проблем глобалізації, а також, вперше для нас, буде здійснена спроба організації туристично-волонтерського проекту з впровадження унікального каталогу еко-сувенірів.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: