У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:57, 23 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Остапа Лозинського «На образ і подобу…»

Виставка Остапа Лозинського «На образ і подобу…» thumbnail

23.10 - 18.11.2012

Галерея «ІCONART»

Запрошуємо Вас на відкриття персональної виставка Остапа Лозинського «На образ і подобу…» - 23 жовтня 2012 року о 17.00 в галереї ICONART.
«Задумуюсь деколи, Хто то Бог? І з однієї сторони ніби знаю і щось трішки розумію і рівночасно ж на підсвідомому рівні відчуваю, що це НЕОСЯЖНІСТЬ для людського розуму. Але теж знаю, що Він є всюди і є Всім. Тому, мабуть, ми теж є Його якоюсь піщинкою.
Власне тому цей проект присвячений людям, які мене оточують, які для мене є важливими і дорогими, і очевидно теж є часточкою Бога, вірю, що знайомства та перетини людей є не випадковістю, а даються нам зверху і мають певну ціль.» Остап Лозинський
Виставку Остапа Лозинського «На образ і подобу...» можна відвідати з 23 жовтня до 18 листопада у галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART за адресою: м. Львів, вул. Вірменська 26, з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: