У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 01:26, 29 жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Графіті та стріт-арт у потягах празького метрополітену

Графіті та стріт-арт у потягах празького метрополітену thumbnail

Потяги ліній А і В празького метро 16-го жовтня перетворилися на галерею молодіжного мистецтва. З місць, де пасажири звикли бачити схеми сполучень, до них промовляють авторські  мапи Праги у поданні нової ґенерації митців. Витоки їхніх робіт коріняться у графіті, стріт-арті та коміксах.

Молоді художники, які співпрацюють з альтернативним часописом RedWay, відреагували на замовлення організаторів проекту і запропонували авторські варіанти плану-схеми столичної підземки. Новий дизайн має відображати їхнє особистісне сприйняття Праги. Небуденні оздоби оживлятимуть празьке метро до середини листопада.

Тих, кого зразки сучасного мистецтва не залишать байдужими, чекає присвячена цьому жанру виставка під назвою Одержимі містом.  У галереї Муніципальної бібліотеки до 13 січня 2013 року виставлено роботи не тільки представників потужних арт-сцен Чехії, Німеччини, Франції, Нідерландів та Польщі, тут дістали місце й американські легенди.

За своїм характером виставка становить добірний концентрат графіті та стріт-арту, що досі не мав аналогів у Чехії. Суперечлива мова міста із прикметами вандалізму вперше зазвучить у міжнародному контексті в престижних приміщеннях галереї. Атипову експозицію доповнять лекції, презентації, покази та задокументує каталог.

Більше про новинки в Чехії читайте на ukraine.czechtourism.comВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: