У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:05, 31 Жовтня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Анна Марія Йопек з проектом «Полянна». ВПЕРШЕ У ЛЬВОВІ !

Анна Марія Йопек з проектом «Полянна». ВПЕРШЕ У ЛЬВОВІ ! thumbnail

17.11.2012
19.00

Львівська філармонія

в рамках І Міжнародного фестивалю «Відкриваємо Падеревського» (www.facebook.com/PaderewskiFestival)
«Півхвилини прекрасної музики Анни Марії були кращою музикою, почутої мною за кілька років. Вона - дивовижна, вона - незвичайна, вона - рідкісний музикант. Вона унікальна, своєрідна і відмінна від усіх. Вона не має собі рівних. Анна Марія виблискує у своїх роботах, як діамант!» - Пет Метіні (Pat Metheny), 15-разовий призер Grammy.
17 листопада у Львові вперше відбудеться концерт однієї із найяскравіших сучасних польських співачок - Анни Марії Йопек, яка поєднує в собі якості, що забезпечили їй фантастично вдалу кар'єру.
Жанр, у якому вона спеціалізується, прийнято називати crossover. Якщо точніше, Анна Марія Йопек чудово поєднює джаз, поп-музику та фольклор.
Її альбом 2000 року "Barefoot" можна без перебільшення назвати шедевром напрямку world music. Безумовно, кар'єрі виконавиці посприяли не тільки її яскрава індивідуальність і оригінальний репертуар, але й партнери по сцені та студії. Анна Марія Йопек виступала з багатьма реномованими в джазовому світі людьми - Томашем Станько, Лешеком Моджером, Джо Лову, Брендфордом Марсалісом, Торд Густафссеном, Гонсало Рубалькаба, Боббі МакФеррін. Є в її дискографії і альбом "Upojenie", записаний з легендарним гітаристом Петом Метіні.
Натхненням для концерту Анни Марії Йопек у Львові послужив один з її останніх альбомів – «Полянна», про який написали: «Пошук сутності польської душі в музиці, в аранжуванні неодноразового володаря нагороди Греммі Ґіля Ґольдштайна і Кшиштофа Хердзіна. Цей проект є новим поглядом на сповнені краси важливі моменти польської музики. Від Вацлава з Шамотул через старі народні пісні, Станіслава Монюшка, Мєчислава Карловіча аж до Кароля Шимановського і Скальдів. Серед творів також є прем’єрна композиція. Альбом записано у студії «Радіо Ґданськ».
Спеціально для фестивалю у програмі композиції, натхненні музикою Падеревського і українськими мелодіями, які прозвучать у виконанні Анни Марії Йопек і Маріанни Гумецької.

Вартість квитків на концерт - від 60 до 200 грн.
Квитки можна придбати в касах Львівської Філармонії
(вул. Чайковського, 7, м.Львів)
Телефон каси: (032) 235-81-36Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: