У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:33, 1 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття виставки “D?a de los Muertos”

Відкриття виставки “D?a de los Muertos” thumbnail

02-16.11.2012
18.00

“Правда,Б”,
вул. Вірменська, 25

Відкриття виставки “D?a de los Muertos”
автор: Тарас Кеб

День Мертвих (ісп. D?a de los Muertos) - свято, присвячене пам'яті померлих, що проходить щорічно 1 і 2 листопада в Мексиці та в більшості латиноамериканських країн. За традицією в ці дні душі померлих відвідують рідні домівки та своїх родичів. Традиція походить від індіанців майя і ацтеків .
Святкування календарно збігається з двома католицькими святами - Днем Всіх Святих (1 листопада) і Днем Всіх Душ (2 листопада). Традиції, пов'язані зі святом включають в себе створення приватних вівтарів в честь покійного, що включають черепи з цукру, вербену, улюблені продукти та напої померлого та відвідування могили з цими подарунками.
У ці дні влаштовується карнавал, готуються солодощі у вигляді черепів, робляться спеціальні фігурки одягнених жіночих скелетів - Катріна, тобто модниця, франтіха (ісп. La Calavera de la Catrina). До дня мертвих прикрашають помешкання, вулиці, ринки та кладовища стрічками та квітами, дороги до будинків померлих вимощують свічками, щоб небіжчик міг знайти дорогу додому.
День мертвих- це день святкування життя всіма живими і неживими.

Вхід вільний!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: