У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:46, 1 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ніно Катамадзе & INSIGHT презентуватимуть у Львові новий альбом “GREEN”

Ніно Катамадзе & INSIGHT презентуватимуть у Львові новий альбом “GREEN” thumbnail

10.12.2012
19.30

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

Ніно Катамадзе & INSIGHT представляютьдовгоочікуваний новий альбом “GREEN”. У Львові презентація нового альбому відзначиться грандіозним концертом у Львівській опері.
Ніно Катамадзе & INSIGHT - це сладна, розумна, нетутешня музика. Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні гурту змушують замислитись про вічність життя людини, думати, співчувати і сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва. Суть і сенс творчості колективу - проникнення в суть складних явищ життя.
Новий альбом Ніно & Insight «GREEN» виходить через рівно рік після альбому "Red". Тепер грузинські музиканти повернулися до більш зважених музичних форм, це енергія, звернена не назовні, а всередину. З "Red" нову платівку ріднить не тільки феноменальний голос співачки, а й прагнення її колег до діалогу з видатними майстрами-інструменталістами. Незважаючи на те, що одна з характеристик музики Ніно & Insight, найбільш поширених в прес-релізах, це world music, в "Green" музиканти ворушать джазові традиції, дотепно полемізуючи зі стереотипами "розумного" джазу. У гітариста Гочі Качеішвілі, що називається, "наболіло" - його партії придумані й виконані з блиском і іронією і повні стрімкої джазової думки.
На "Green" є і цілком актуальні ритмічні структури, наприклад, трек "Gammai" спирається про міцний брейкбітовий скелет. Втім, публіка любить Ніно, насамперед, за здатність спуститися на найпримітивніший мелодійний рівень, за вміння вилити душу в простих, але щемливі ліричних мелодіях, що йдуть від грузинської музики, але доречних в будь-якій частині всесвіту. Такі п'єси в новому альбомі теж є. Композиції "Vahagn" і "English" точно знайдуть відгук в чиїхось життях - Ніно співає так, ніби читає ваші думки і відповідає їм на своїй мові.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: