У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:24, 5 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Благодійний концерт Оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької

Благодійний концерт  Оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької thumbnail

10.11.2012
17:00

Храм св. Лазаря
(вул. М. Коперника, 27)

Вже стало доброю традицією для оркестру Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької восени проводити благодійні концерти у храмі св. Лазаря. Цьогоріч причина вагома, як, зрештою, завжди. Річ у тім, що у Дем’яна Гирича лікарі виявили лейкемію. Хлопчику лише дев’ять років, але він вірить у те, що все буде добре, бо на світі є чудеса.
Запрошуємо Вас до храму, де звучатиме музика, яка змушувала тисячі людей плакати і сміятися. Осіннього вечора ця музика буде боротися за життя, буде намагатися врятувати маленького хлопчика, який ще стільки не чув, стільки не бачив. Кажуть, мистецтво завжди дає надію. Буде прекрасно, якщо ми разом дамо можливість дитині відчути життя на повну.
Ми не змушуємо Вас, але просимо про допомогу. Пам’ятаймо, що життя – це дар!
У програмі концерту звучатимуть наступні твори: Концерт для двох гобоїв А. Вівальді, Бранденбурзький концерт №4 Й. С. Баха, концерт для кларнета і альта М. Бруха, концерт для гітари і бандонеона А. П’яцолли тощо. Солуватимуть заслужені артисти України Т. Івасик та А. Вакула, а також відомий львівський гітарист С. Гурін та флейтист Р. Левчак. Своїми талантами дивуватимуть і молоді львівські виконавці М. Масляк, М. Лень, Ж. Масляк, В. Яремій. Диригент оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької заслужений артист України Богдан Мочурад.
Вхід вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: