У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:08, 6 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Лючії Фрейд “Ігри розуму”

Виставка Лючії Фрейд “Ігри розуму” thumbnail

15.11.-9.12.2012

Галерея Гері Боумена

Вперше в Україну завітає правнучка Зіґмунда Фрейда. Лючія МакАдам Фрейд представить виставку робіт під назвою "Ігри розуму".
Люсі МакАдам Фрейд народилась у Лондоні, навчалась в Уімбілдонській школі містецтв, а також у Королівській академічній школі.
Перед тим, як зробити виставку у Львові, Люсі виставляла свої роботи Mayfair Art Club, Mall Galleries, Originals Contemporary Printmaking Show та the Royal Academy Schools. ЇЇ роботи неодноразово продаються на найбільшіх аукціонах Christies, Bonhams та Sotheby's.
"Назва «Ігри розуму» має подвійне значення і тому співзвучна зі мною. У буквальному сенсі маються на увазі інтелектуальні ігри такі як шахи чи покер, проте вона має також прихований і глибший зміст: йдеться про ігри, в які люди грають у житті. Спеціально для цієї виставки я обрала техніку монопринту, оскільки саме вона якнайкраще гармоніює з темою: перш ніж виготовити зображення, потрібно як слід все продумати, спланувати і оцінити – так само як потрібно вирахувати ризик в інтелектуальній грі. Азарт і ризик у моєму випадку полягають в тому, що картина, яка народжувалась в моїй уяві так нелегко і поступово, може бути втрачена під час друку і ніколи не матеріалізуватись, адже ніколи не відомо, яким буде кінцевий результат. З огляду на це, я неймовірно рада, коли задумане збувається"- розповідає художниця.

Відкриття виставки за участю автора - 15 листопада о 18:00 у Мистецькій галереї Гері Боумена, вул. Наливайка, 18Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: