У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:22, 6 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відбіркові студентські турніри з гри “Ерудит”

Відбіркові студентські турніри з гри “Ерудит” thumbnail

10.11.2012

До дня української мови, у Львові відбудуться відбіркові студентські турніри з гри "Ерудит".
10 листопада 2012 року у Львові розпочнуться відбіркові студентські турніри з україномовного релізу настільної гри “Scrabble”, відомої також як “Ерудит”. Як повідомляють співорганізатори, Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ”, в рамках турнірів понад 15 000 студентів змагатимуться за звання найрозумніших, найкреативніших та найвинахідливіших знавців української мови. Турніри відбуватимуться на базі 6 провідних ВНЗ Львова та Міського палацу культури ім. Г.Хоткевича,  участь у турнірах безкоштовна.
“Щоб взяти участь у турнірі необхідно бути студентом будь-якого вищого навчального закладу І-ІVрівнів акредитації, сформувати команду від 2-х до 4-х осіб та зареєструватись на сайті турніру www.scrabble-ua.com - коментує один з організаторів, Роман Петричкович - Учасники турніру зможуть довести, що Студент - це розумна, інтелігента людина, яка знає та поважає рідну мову, а також вміє весело проводити час. Адже розумним бути вигідно!”
На всіх учасників чекають подарунки від ТМ Scrabble, а на переможців - цінні призи, у тому числі планшети та грошові винагороди.
Контакти організаторів: (097) 945 00 05, (093) 699 28 10
Довідка: Гра Scrabble (“Скребл”), також відома як “Ерудит”, вважається однією з найпопулярніших настільних ігор. Механіка гри - викладання слів з плиточок, на яких зображені літери. Обов’язковим елементом гри повинен бути тлумачний словник у якому при потребі, перевіряються коректність складених слів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: