У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:58, 27 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Веремій” презентує альбом “Там, де сонце встає”

“Веремій” презентує альбом “Там, де сонце встає” thumbnail

30.11.2012
19:00

Львівський палац мистецтв

30 листопада, у Львові в приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперніка 17) відбудеться презентація дебютного альбому гурту Веремій «Там, де сонце встає». Як зазначають співорганізатори концерту, Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ», в повному складі гурт у Львові виступить вперше, тож гості заходу зможуть відчути повноцінне звучання колективу.
«Так званий фолк-метал, жанр музики «Веремія» - це феномен поєднання історичного матеріалу, фольклорних відтінків та автентичних мотивів із сучасним звучанням та якісною подачею. Ця музика є дійсно інтелектуальною, з глибокою філософією текстів» - зазначають організатори.
«Нам особливо приємно презентувати альбом у Львові – місті, в якому маємо багато друзів, знайомих; місті, в якому буваємо ледь не кожного разу, коли їдемо виступати на якийсь фестиваль у Західній Україні» - розповів Віталій Калініченко, вокаліст гурту. -  Наш альбом цікавий тим, що багато матеріалу побудовано на історичній тематиці - наприклад пісня  «Слово о полку Ігоревім». Але кожну із композицій можна сприймати як цілком самостійну. Під час виступу ми плануємо тішити учасників не просто музикою, а готуємо поноцінне шоу. Мабуть це приємно здивує як шанувальників українського року, так і тих, хто не надто захоплюється подібною музикою».
Контакти організаторів  097-945-00-05; 050-230-19-07
Прес-служба МО “Граніт”Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: