У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:56, 12 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ротарійці Львова передають сучасне діагностичне обладнання Обласній лікарні міста

Ротарійці Львова передають сучасне діагностичне обладнання Обласній лікарні міста thumbnail

13.11.2012
14:00

Обласна консультативна поліклініка ЛОКЛ, м.Львів, вул. Некрасова, 6

Увага! Безпрецедентна благочинна акція! Ротарійці Львова передають сучасне діагностичне обладнання Обласній лікарні міста!
Спільними зусиллями Ротарі Клубу «Львів Замок» та партнерських клубів зі Сполучених Штатів Америки до обласної консультативної поліклініки, що на вул. Некрасова, 6, передано багатофункціональний ультразвуковий апарат Siemens Sonoline G50 для діагностики та попередження проблем щитовидної та молочної залоз на ранніх стадіях захворювання.
Лікарі-онкологи в усьому світі давно б’ють на сполох з приводу різкого поширення захворювання на рак молочної залози, що посідає перше місце у структурі захворюваності та смертності від злоякісних новоутворень серед жінок (25% від усіх випадків раку). Щороку в світі близько мільйона жінок вражає ця недуга. В Україні ситуація також тривожна: медична статистика свідчить, що практично кожні 35 хвилин у країні виявляють новий випадок небезпечного захворювання, й щогодини від нього вмирає одна жінка. Кожна пацієнтка, якій поставлено діагноз раку молочної залози, у середньому втрачає 17-18 років життя, і це становить до 53% від усіх втрат жіночого населення в країні. Особливо непокоїть медиків той факт, що постійно зростає кількість хворих, які страждають на цю патологію, віком 30 – 40 років: в Україні у 8% жінок захворювання розвивається саме у цьому віці.
Боротьба із захворюваністю на рак молочної залози, розробка нових заходів для його профілактики, ранньої діагностики та лікування в Україні останнім часом вийшла за рамки загальномедичної проблеми й стала завданням загальнодержавним. Єдиний реальний шлях перемоги над пухлиною — виявлення її на ранніх стадіях і своєчасний початок лікування. За дотримання цих умов більшість пацієнток успішно виліковуються, та й саме лікування набагато простіше, аніж у занедбаних випадках.
УЗД апарат Siemens Sonoline G50 придбано за кошти, зібрані в рамках міжнародного гранту Ротарі. Організатором проекту виступив львівський Ротарі Клуб «Львів Замок» спільно з колегами з США. Обладнання передано до лікарні безкоштовно.
Запрошуємо представників ЗМІ та медіа на урочисте відкриття оновленого УЗД кабінету до обласної консультативної поліклініки. У рамках відкриття відбудеться спілкування з фахівцями у медичній галузі та представниками Ротарі Інтернешнл, а саме:
Заступник головного лікаря ЛОКЛ з поліклінічної роботи Закалюжний Ігор Степанович
Президент Ротарі Клубу «Львів Замок» Ринський Денис

Стисла довідка про діяльність Ротарі:
Ротарі Інтернешнл (РІ) - найстаріша організація сервісних клубів в світі, заснована у 1905 році в Чікаго. Організація об’єднує близько 35,000 РОТАРІ клубів майже в 170 країнах світу, до неї належать понад 1,200,000 осіб (Ротарійців). Члени клубу походять з різних професійних, релігійних, політичних і культурних кіл, об'єднує їх бажання допомогти місцевим громадам і світу. Наш Дистрикт 2230 об’єднує 3 країни – Польщу, Білорусь та Україну та налічує 50 Ротарі Клубів та майже 900 Ротарійців. У Львові діють 6 Ротарі Клубів та молодіжний Ротаракт Клуб Львів.
Метою діяльності Ротарі Клубів є заохочення і сприяння втілення ідеалів служіння як основи гідних і цінних акцій і, зокрема, заохочувати і сприяти:
1. розвитку знайомства між людьми як можливості служіння;
2. пропаганда високих етичних стандартів в бізнесі і професійній діяльності; відзначення цінності усіх корисних занять; використання професійної діяльності кожного Ротарійця як можливості служіння суспільству;
3. втіленння ідеалу служіння кожним Ротарійцем в особистому, діловому житті і в локальній громаді;
4. пропагування міжнародного взаєморозуміння, доброї волі і миру через світову спільноту людей різних професій, об'єднаних ідеалами служіння.

www.rc-zamok.lviv.ua
Контакти:
президент клубу Ринський Денис (067 34 170 34) rynsky@ukr.net
прес-секретар клубу Гурій Богдана (096 39 86 531) dana.hurij@expert-portal.orgВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: