У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:57, 14 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вечірка Magazine Dj’s

Вечірка Magazine Dj’s thumbnail

16.11.2012
22:00

Propaganda

На сьогоднішній день історія Magazine DJ’s, що налічує вже майже 7 років, продовжується на клубних танцполах країни. Fun2mass & Sivash [Kyiv], підтримка: T-One, Marik.
Колись давно, в минулому столітті, стартували два меломанські шляхи. Дві музичні душі одного разу пересіклись в Харкові, у відомому та таємничому клубі Живот. Потім – в журналі “Афіша”, який став рупором, в тому числі і музичним, прогресивного київського людства. А після – вирішили не пересікатися, а об’єднатися в творчу команду Magazine DJ’s.
В 2005 році Влад Фісун, що обіймав посаду головного редактора журналу Playboy, і Влад Сиваш, що втілював в життя маштабний проект “Поп-агент” на сторінках столичного щотижневика “Афіша”, довго над назвою не гадали – абсолютно оправдана назва, Magazine DJ’s. А от до перших сетів готувалися ретельно, приглядатилися до смаків, стилю зведення і сценічним манерам один одного.
Різноманіття музичних стилів допомагає розірвати танцпол – від класичного і нового диско, електро-попу та фанку, хіп-хопу, інді-року додати модного хаус-звучання та безжалісно розтрощити його брейк-бітом. Що важливо – вся ця процедура не сприймається болісно, а навпаки – виливається у неймовірні веселощі.
За матеріалами сайту http://lviv-online.com/ua/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: