У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:59, 15 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Усі можливості скрипки у творах українського класика Мирослава Скорика

Усі можливості скрипки у творах українського класика Мирослава Скорика thumbnail

20.11.2012
14:00

Львівська філармонія

Прес-конференція з нагоди авторського вечора Мирослава Скорика та презентації нового альбому Богдани Півненко творів для скрипки М. Скорика у Львові

У прес-конференції беруть участь:
Мирослав Скорик – композитор
Володимир Сивохіп – генеральний директор Львівської філармонії
Іоланта Пришляк – заступник генерального директора з організаційно-правового забезпечення
Богдана Півненко – скрипка
Олег Павлюченков – кінорежисер

Авторський вечір українського композитора Мирослава Скорика у Львівській обласній філармонії – непересічна подія в культурному житті України. Адже концерт за участі заслуженої артистки України Богдани Півненко й Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» відкриває всі грані й можливості скрипкового голосу, закодованого в особливій ритміці, первозданній красі мелодики й складності емоційного переживання ліричного героя творів.
Етнографічна сутність карпатського фольклору, що вбирає в себе архаїку відчуттів і міфів наново прочитується генієм українського музикування – композитором Мирославом Скориком. Цю музику відчуваєш усіма сокровенними пластами пам’яті. Коли вона звучить, слухач поринає у магію власних відчуттів до досконалості таких джерел, як – любов, карпатська сила, нестримність гір і власної душі. За цими звуками ти можеш впізнати «свого», ти можеш відкрити себе – істинного.
Віртуозність соло скрипки у концертах Мирослава Скорика розкриває не лише багатство інструменту, а й гармонію вишуканості класичної музики, її вічного інтелектуального спротиву, що наближає її до мови людини, яка увібрала в себе ритм сьогодення.
Авторський вечір Мирослава Скорика 21 листопада 2012 року пов’язано і з виходом нового альбому Богдани Півненко, у якому Концерт № 1 для скрипки з оркестром є центровим і водночас продовжує унікальну для України серію аудіо проектів «Антологія сучасної української музики».
«Антологія сучасної української музики» уже відкрила українському та закордонному слухачеві кращі твори українських композиторів – Мирослава Скорика, Валентина Сильвестрова, Євгена Станковича, Володимира Зубицького, Ігоря Щербакова, Олега Ківи (подвійний CD) та Олександра Левковича.
CD-антологія сучасної української музики – новий формат її публікації, що надають їй нового виміру буття в соціумі порівняно з концертами та створенням фондових записів. В оформленні дисків використано роботи видатного сучасного українського художника Івана Марчука.
Цьогорічний альбом презентує три скрипкові концерти Мирослава Скорика у виконанні солістки й авторки проекту Б. Півненко, Національного ансамблю солістів «Київська Камерата» у співпраці з українським диригентом Володимиром Сіренком.
Відтак, у Львові слухачі матимуть змогу не лише увійти у спільну емоцію зі скрипковим голосом під час концерту, а й познайомитися зі студійним виконанням творів Мирослава Скорика й унікальним художнім оформленням альбому, виконаним завдяки роботам українського художника Івана Марчука.
Контактна особа: Оля Максим’як, моб. (098) 52 56 038

21 11 Скорик (Копировать)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: