У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:47, 19 листопада, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Олександр Антонюк «Сакральна Ботаніка»

Олександр Антонюк «Сакральна Ботаніка» thumbnail

20.11 - 11.12.2012
18:00

Галерея «ІCONART»

20 листопада 2012 року о 18.00 в галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART відкриється виставка Олександра Антонюка «Сакральна Ботаніка».
Вже вдруге галерея ICONART представляє у Львові творчість непересічного художника з Хмельницького Олександра Антонюка. Однією з провідних тем багатогранного живопису Олександра залишається його надзвичайно особисте й глибоке переосмислення біблійних текстів. У цьому процесі художник намагається уникати усталених форм та іконографії традиційного сакрального мистецтва.
Звичайно, йдучи власною творчою стежкою, Олександр Антонюк зазнає опосередкованих впливів мистецтва попередніх столітть. У його роботах можна несподівано наштовхнутись на сліди грецької архаїчної кераміки чи юдейської середньовічної мініатюри. Ці впливи дивовижно збагачують творчість Антонюка – представляють її багатовимірною, завжди готовою на експеримент, на несподіванку.
Виставка "Сакральна ботаніка" присвячена передусім темі втраченого/віднайденого раю. Це своєрідна власна спроба розпізнавання райських символів – чеснот, котрі, подібно до земних рослин, ростуть (на полотні так само як в душі) повільно, ростуть у сприятливому середовищі, ростуть і дають плоди... Антонюкова "ботаніка" - це уважне дослідження речей менш видимих, ніж колір та форма. Це спроба віднайдення райського середовища – блаженного стану всеоб'ємлюючої любові.
Виставку Олександра Антонюка «Сакральна Ботаніка» можна відвідати з 20 листопада до 11 грудня у галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.
Маркіян Філевич

nonamejhВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: