У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:47, 19 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Олександр Антонюк «Сакральна Ботаніка»

Олександр Антонюк «Сакральна Ботаніка» thumbnail

20.11 - 11.12.2012
18:00

Галерея «ІCONART»

20 листопада 2012 року о 18.00 в галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART відкриється виставка Олександра Антонюка «Сакральна Ботаніка».
Вже вдруге галерея ICONART представляє у Львові творчість непересічного художника з Хмельницького Олександра Антонюка. Однією з провідних тем багатогранного живопису Олександра залишається його надзвичайно особисте й глибоке переосмислення біблійних текстів. У цьому процесі художник намагається уникати усталених форм та іконографії традиційного сакрального мистецтва.
Звичайно, йдучи власною творчою стежкою, Олександр Антонюк зазнає опосередкованих впливів мистецтва попередніх столітть. У його роботах можна несподівано наштовхнутись на сліди грецької архаїчної кераміки чи юдейської середньовічної мініатюри. Ці впливи дивовижно збагачують творчість Антонюка – представляють її багатовимірною, завжди готовою на експеримент, на несподіванку.
Виставка "Сакральна ботаніка" присвячена передусім темі втраченого/віднайденого раю. Це своєрідна власна спроба розпізнавання райських символів – чеснот, котрі, подібно до земних рослин, ростуть (на полотні так само як в душі) повільно, ростуть у сприятливому середовищі, ростуть і дають плоди... Антонюкова "ботаніка" - це уважне дослідження речей менш видимих, ніж колір та форма. Це спроба віднайдення райського середовища – блаженного стану всеоб'ємлюючої любові.
Виставку Олександра Антонюка «Сакральна Ботаніка» можна відвідати з 20 листопада до 11 грудня у галереї сучасного сакрального мистецтва ICONART з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.
Маркіян Філевич

nonamejhВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: