У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:10, 23 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вечір китайської музики “Чайна мелодія”

Вечір китайської музики “Чайна мелодія” thumbnail

27.11.2012
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У нас буде нагода почути традиційні китайські інструменти, відчути силу безперервної 5-ти тисячолітньої музичної традиції та дізнатися якими є у сучасному Китаї академічна музика чи оперний спів. Для нас гратимуть студенти Київської Академії ім. Чайковського.

Вхід вільний

У програмі:
- класична гітара (3 композиції)
- китайські народні інструменти: ґучжен та янцинь (4-композицій)
- гурт "Фен" (6 композицій,китайською та англійською мовами)
- оперний спів у супроводі фортепіано (2 композиції)
Китайська музика упродовж тисячоліть увібрала та зберігає в собі мелодії безлічі місцевих культур, передає стародавні традиції та використовує та велику кількість музичних інструментів.
Їх фольклор пережив віки та зберіг основні риси до сьогодні. Останню сотню років китайська музика також зосереджується над  інтерпретаціями сучасних світових музичних стилів та використанням загальнопоширених інструментів. Як традиційну, так і сучасну музику Китаю нам продемонструють студенти Київської Національної Академії ім. Чайковського.

Довідка:
Ґучжен
— популярний в Китаї національний музичний інструмент (його ще називають китайськими гуслями). Раніше використовувались шовкові струни, але сучасні інструменти мають металеві та мідні струни. Їх кількість може варіюватись від 15 до 25 штук. Ґучжен розташовується на підставці, і у древні часи музиканти грали на ньому стоячи на колінах.
Янцінь - китайський струнний музичний інструмент (на зразок цимбалів). Використовується для акомпанементу у виконанні китайської опери, театральних постановках, а також в якості ансамблевого та сольного інструменту.

Янци?ньВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: