Сторінка додана 17:10, 23 листопадаа, 2012
27.11.2012
20:00
У нас буде нагода почути традиційні китайські інструменти, відчути силу безперервної 5-ти тисячолітньої музичної традиції та дізнатися якими є у сучасному Китаї академічна музика чи оперний спів. Для нас гратимуть студенти Київської Академії ім. Чайковського.
Вхід вільний
У програмі:
- класична гітара (3 композиції)
- китайські народні інструменти: ґучжен та янцинь (4-композицій)
- гурт "Фен" (6 композицій,китайською та англійською мовами)
- оперний спів у супроводі фортепіано (2 композиції)
Китайська музика упродовж тисячоліть увібрала та зберігає в собі мелодії безлічі місцевих культур, передає стародавні традиції та використовує та велику кількість музичних інструментів.
Їх фольклор пережив віки та зберіг основні риси до сьогодні. Останню сотню років китайська музика також зосереджується над інтерпретаціями сучасних світових музичних стилів та використанням загальнопоширених інструментів. Як традиційну, так і сучасну музику Китаю нам продемонструють студенти Київської Національної Академії ім. Чайковського.
Довідка:
Ґучжен — популярний в Китаї національний музичний інструмент (його ще називають китайськими гуслями). Раніше використовувались шовкові струни, але сучасні інструменти мають металеві та мідні струни. Їх кількість може варіюватись від 15 до 25 штук. Ґучжен розташовується на підставці, і у древні часи музиканти грали на ньому стоячи на колінах.
Янцінь - китайський струнний музичний інструмент (на зразок цимбалів). Використовується для акомпанементу у виконанні китайської опери, театральних постановках, а також в якості ансамблевого та сольного інструменту.
Варто прочитати:
Last Added Events
most interesting
Туристичне спорядження у Львові
Останні коментарі
Варто переглянути
Варто прочитати: