У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:51, 27 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На «ДжазБезі» збиратимуть кошти для хлопчика хворого на лейкемію

На «ДжазБезі» збиратимуть кошти для хлопчика хворого на лейкемію thumbnail

7-16.12.2012

Львівська філармонія

На концертах ХІІ фестивалю «Jazz Bez» у Львові збиратимуться благодійні внески, щоб врятувати життя восьмилітнього хлопчика Дем’янка Гирича. Хворому на лейкемію Дем’янку необхідно пройти тривалу (близько року) і важку терапію. Лікування вимагає коштів, яких у сім’ї обмаль.
Із 7 по 9 та із 14 по 16 грудня на джазових концертах у фойє Львівської Філармонії стоятимуть волонтери зі скринькою для благодійних внесків. Також упродовж «ДжазБезу» будуть продаватися фестивальні листівки, диски музикантів та твори, пожертвувані львівськими митцями і «Дзиґою». Отримані з продажу кошти «Jazz Bez» передасть батькам Дем’янка.

Також допомогти дитині можна за тел.: +38 (096) 569-15-95;
+38 (063) 845-04-78 (мама Оксана Гирич)

банківський рахунок:
отримувач: ПАТ КБ «Приватбанк»
код отримувача: 14360570
банк отримувача: ПАТ КБ «Приватбанк»
код банку отримувача: 305299
призначення платежу: поповнення картки 5211537329061480
Гирич Василь Васильович (батько)

Організатори фестивалю вірять, що люди, котрі слухають джаз, мають краще розуміння тендітності життя та необхідності творити добро.

Про хлопчика:
Дем’янко живе в селі Великі Грибовичі біля Львова разом з батьками, бабусею, дідусем і сестрами-двійнятами. Наприкінці червня мама Оксана зауважила у Дем’янка збільшені лімфовузли на шиї. Враховуючи часті фарингіти і бронхіти, спершу подумали, що це реакція на застуду. Одного дня наприкінці серпня після гри у футбол хлопчика почали турбувати болі у ногах, пахових ділянках.
27 серпня в гемограмі (лабораторія ЛДМКЛ) виявлено 40% недиференційованих клітин. У ЗУСДМЦ (Чорнобильська лікарня на вул. Дністерській )у хлопчика виявили лейкемію.
Повний діагноз: гостра гібридна лейкемія із переважанням лімфобластного типу диференціювання лейкемічних клітин, без ураження центральної нервової системи, група високого ризику.
Зараз Дем’янко стаціонарно проходить курс хіміотерапії у ЗУСДМЦ. Результати аналізів невтішні. Якщо вони не покращаться, ймовірно, йому буде необхідна важка операція – трансплантація кісткового мозку (ТКМ). На жаль, ані мама, ні батько хлопчика, а також його сестри не підходять у якості донорів. А якщо немає родинного донора, то його необхідно шукати за кордоном, там же й проводити операцію (в Україні ТКМ від неродинного донора не проводять).Лікарі і батьки Дем’янка надіються, що операція таки не буде необхідна, оскільки зовсім не гарантує одужання, до того ж є дуже дорогою. Навіть якщо можна буде обійтись без неї, хлопчику доведеться провести в лікарні близько року для проходження повного курсу лікування.

Ви можете допомогти фінансово, організаційно , інформаційно, молитвою чи, просто, роблячи добро.

Контакт до волонтерів: +38 (093) 428-90-50 (Дмитро)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: