У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:32, 27 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація проекту «Кінотеатри Львова»

Презентація проекту «Кінотеатри Львова» thumbnail

30.11. 2012
16:00

Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. ак. Богомольця, 6)

Під час презентації можна буде ознайомитися з проектом "Кінотеатри Львова", який був реалізований у межах проекту Центру міської історії "Львів Інтерактивний". Будуть продемонстровані можливості використання інтерактивної карти, а також великої фотоколекції проекту "Урбаністичні образи" (UID). Оксана Лепак представить результати дослідження здійсненого у рамках "Кінотеатрів Львова". Учасники презентації: Оксана Дудко, Оксана Лепак, Роман Лозинський.
Вхід вільний
Проект "Кінотеатри Львова" ставить за мету відобразити на інтерактивній мапі Львова ("Інтерактивний Львів") історію зародження та подальшого розвитку львівського "кіноландшафту". Першим завданням тому є збір та показ інформації про місця розташування кінотеатрів, архітектуру будівель, у яких вони містилися, та їх подальших адаптацій; про зміни назв кінотеатрів, власників, репертуар. Хронологія проекту починається від часу першого кінопоказу в Львові 1896 р. і веде аж до сьогодні.
Така база даних дає змогу простежити не лише те як кінопокази ввійшли та змінили міське життя, ставши його невід'ємною частиною, показати звязки та взаємовпливи між містом, суспільством і державою та кіноіндустрією. Тому наступним завданням проекту є дослідження кінотеатрів як місць перетину культурної, соціальної, політичної та економічної історії міста, як інституцій, через які можна побачити динаміку впливів локальних, регіональних, національних та глобальних контекстів.
Оксана Дудко, к.іст.н.
керівник проекту "Інтерактивний Львів"Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: