У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:34, 30 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Гурт O.TORVALD виклав новий альбом “Примат” для завантаження

Гурт O.TORVALD виклав новий альбом “Примат” для завантаження thumbnail

Третій студійний альбом рокерів O.Torvald – “Примат” побачив світ, музиканти виклали його для безкоштовного завантаження на своєму офіційному сайті www.o-torvald.com.
До релізу потрапило 16 треків, самі музиканти називають його дуже диким та енергійним. Вони багато часу приділяли звуку, щоб досягнути “неприлизаного” потужного звучання.
“Важко вигадати щось нове в музиці, але ще важче для багатьох сучасних гуртів дотриматись традицій справжнього року. Ми нічого нового не вигадали, але дотримались традицій справжнього року. Це гітарний роковий альбом, який ми хотіли давно записати, і ми його записали”, – розповів про “Примат” лідер O.Torvald Женя Галич.
Лонгплей записувався протягом останнього року, учасники гурту почали працювати над ним перебуваючи в турі на підтримку попередньої платівки “В Тобі”.
Зараз O.Torvald презентують “Примат” наживо в українських містах. Львів, Вінниця, Ужгород, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Чернігів та Київ вже почули новий альбом. Найбільшою була презентація альбому в столиці – послухати третій доробок рокерів зібрався повний клуб “Бінго”.

Попереду такі виступи:
30.11 - Дніпропетровськ
1.12 - Кривий Ріг
7.12 - Сімферополь
8.12 - Херсон
9.12 - Одеса
20.12 - Донецьк
22.12 - ХарківВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: