У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:48, 30 листопадаа, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівський театр “Воскресіння”. Репертуар на Грудень.

Львівський театр “Воскресіння”. Репертуар на Грудень. thumbnail

01-27.12.2012

Львівський театр “Воскресіння”

Щиро запрошуємо Всіх до театру Воскресіння і представляємо Вам наш репертуар на грудень.
Ми завжди раді Вас бачити в нашому театрі!

Репертуар:
1 Субота        Весела корчма 18.00
2 Неділя         Весела корчма 18.00
7 П'ятниця     Сарана 19:00
8 Субота        Сарана 18:00
9 Неділя         Сарана 18:00
14 П'ятниця   Провінційні анекдоти (прем'єра) 19.00
15 Субота      Провінційні анекдоти (прем'єра) 18.00
18 Вівторок   В пошуках Св. Миколая 11.00
19 Середа       В пошуках Св. Миколая 11.00
20 Четвер        В пошуках Св. Миколая 11.00
21 П'ятниця    В пошуках Св. Миколая 11.00
22 Субота       Провінційні анекдоти (прем'єра) 18.00
23 Неділя        Провінційні анекдоти (прем'єра) 18.00
25 Вівторок   Провінційні анекдоти (прем'єра) 19.00
26 Середа       Провінційні анекдоти (прем'єра) 19.00
27 Четвер       Провінційні анекдоти (прем'єра) 19.00

Олександр Левіт “Весела корчма”за мотивами оповідань Шолом-Алейхема (музична комедія).
Режисер Олександр Левіт, Сценографія Валерій Толмачов Kостюми Алла Федоришина Засл. артистка України, Хореографія Сергій Грицай лауреат Державної премії Росії, засл. діяч мистецтв Росії, Балетмейстер Нінель Збєря Помічник режисера Петро Микитюк.
Тривалість вистави 1 год. 40 хв.
Вартість квитків 50грн.
Ролі та виконавці: Хаїм, хазяїн корчми Петро Микитюк, Лея,дружина Хаїма Тетяна Ткаченко, Малка, їх дочка Наталія Лукашонок, Лікар Володимир Губанов / Назар Лис, Шадхен Тарас Юричко, Зять багатія Володимир Чухонкін, Посильний Володимир Губанов / Назар Лис / Антон Цимбал, Мадам Бенімович Наталія Марчак, Перша крамарка Марія Ковалик, Друга крамарка Галина Стричак, Третя крамарка Людмила Петруленкова, Реб Гершл,постійний клієнт Володимир Геляс.
Гумористична вистава «Весела корчма» за творчістю єврей-ського письменника Шолом-Алейхема. У виставі задіяно 100-відсотковий склад театру, актори танцюватимуть, у задумі і справжні музики-корчмарі на сцені. О. Левіт із окремих оповідань Шолом – Алейхема скомпілював цілісний сюжет.
“Весела корчма” у 2011 році, ми показали на VI Фестивалі театрів Східної Європи “Сусіди”в Любліні (Польща). Журі нагородило нашу виставу Перлою фестивалю “Сусіди” за акторське мистецтво.

Біляна Србляновіч “Сарана” (трагіфарсові притча)
Режисура та музичне оформлення: Заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин.  Сценографія та костюми: Заслужена артистка України Алла Федоришина.
Тривалість вистави 1 год. 40 хв
Вартість квитків 50грн
Дійові особи та виконавці: Надія, 35 Галина Стричак, Мілан, 35 Назар Лис / Володимир Чухонкін, Дада, 36 Наталка Марчак, Фреді, 39 Володимир Губанов / Тарас Юричко, Алегра, 10 Наталка Лукашонок / Марічка Ковалик, Жанна, 50 Тетяна Ткаченко,Максим, Макс, 55 Петро Микитюк, Пан Ігнатовіч, 75 Володимир Геляс, Пан Йович, 80 Юрій Пилипчук, Пан Сімич, 75 Вячеслав Рєпін, Пані Петровіч, 78 Людмила Петруленкова..
Це інтригуюча історія про життя декількох сімей, які хочуть любити, страждати, прощати, щоб життя ніколи не закінчувалось, а смерть була відсутня. Драматургія однієї із найпопулярніших сучасних авторів світу Біляна Србляновіч, драми якої належать до інтелектуально-вишуканого мистецтва. Подивившись виставу «Сарана» ви зустрінетесь з цікавими мистецькими метафорами режисера та художника Ярослава та Алли Федоришиних, які задають собі і Вам питання: для чого живемо? Для чого кохаємо? Для чого чекаємо чогось і мріємо про те, що ніколи недосяжне? Задумуємось над питаннями життя і смерті, любові і ненависті, добра і зла, молодості і старості, а поза цим життя проходить, так як спалах блискавки..

Прем'єра О. Вампілов "Провінційні анекдоти"
Сенсаційна прем'єра "Провінційні анекдоти" - класика сучасності О. Вампілова! Совдепівський режим не хотів бачити його п'єси, але сьогодні вони надзвичайно актуальні, тому що проблеми  маленької людини - це є вічні проблеми. Як розпізнати справжнє кохання, справжнє людське почуття, як відчути справжню біль, як взагалі побачити просту справжню людину в суспільстві яке спивається, яке не думає про ближнього, яке думає тільки про себе, про свої прибутки, про свою поживу.
Дійові особи та виконавці: Калошин адміністратор готелю «Тайга»- Петро Микитюк, Потапов, людина у відрядженні, за професією метранпаж- Назар Лис/Володимир Чухонкін,Рукосуєв лікар, приятель Калошина - Володимир Геляс, Камаєв парубок, викладач фізкультури- Володимир Губанов, Марина дружина Калошина, офіціантка ресторану «Тайга»- Наталія Марчак / Тетяна Ткаченко, Вікторія дівчина, що влаштовується на роботу- Наталія Лукашонок.

Адреса: м.Львів, пл. ген.Григоренка,5
Телефон: 261-63-10Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: