У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:47, 7 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На “ДжазБезі” виступить «Peter Van Huffel & Alex Maksymiw Quartet»

На “ДжазБезі” виступить «Peter Van Huffel & Alex Maksymiw Quartet» thumbnail

10.12.2012

Picasso

10 грудня, в понеділок, у клубі "Picasso" на фестивалі "Jazz Bez", окрім джем-сейшену, відбудеться ще концерт міжнародного проекту «Peter Van Huffel & Alex Maksymiw Quartet», у якому грають джазмени з Німеччини, Канади та США.
Проте, належність музикантів цього проекту до певних країн є дуже умовним. Лідерами проекту є канадський саксофоніст Peter Van Huffel, який живе у Берліні, та гітарист українського походження Alex Maksymiw, що народився у Торонто, а живе у Амстердамі, Львові чи Нью-Йорку. Інших учасників колективу теж важко прив'язати до конретної географічної точки: чиказький барабанщик Frank Parker дуже багато часу проводить в Польщі, а контабасист Scott Kemp гарає і в Канаді , і в США.
Можливо, тому цей проект має можливість грати "світовий джаз", із цікавими і несподіваними конструкціями, джаз, який радше шукає нового звуку, аніж продовжує музичні традиції.
Більшість учасників колективу також грають у проекті Vinita Formation, який виступить на "ДжазБезі" 15 грудня.

Довідка:

Peter Van Huffel
Саксофоніст і кларнетист Петер Ван Хоффель є одним із активних учасників сучасної імпровізаційної та експериментальної сцен.
Він навчався в Торонто - де якийсь час спілкувався і грав із Алексом Максимівим та Скотом Кемпом, - тоді із 2002 по 2008 роки жив у Нью-Йорку. Але, напевне, європейське коріння дається взнаки і кілька років тому Ван Хоффель перебрався до Берліну, звідки регулярно виїжджає у тури Європою, Канадою та США.
Музикант має кілька проектів як лідер та бере участь у різних джазових та експериментальних складах як запрошений виконавець. Наприкінці 2012 року вийшов альбом «Howl!» його хард-рок/фрі-джаз тріо «Gorilla Mask», а на січень заплановано реліз платівки «Act One» ансамблю House of Mirrors, де разом із берлінськими піаністом і басистом та бельгійською вокалісткою Петер творить еклектичний музичний простір, змішуючи впливи таких композиторів ХХ століття як Лігеті та Мессіан та енергетичні імпровізації у межах простих, але часто непередбачуваних пісенних форм.

www.petervanhuffel.com

Alex Maksymiw
Народився в Торонто. Упродовж останніх 10 років, Максимів виступав і записувався з багатьма відомими виконавцями: Dick Oatts, Ranee Lee, Don Thompson, Natalio Sued, Kelly Jefferson, Michael Vatcher, the Amsterdam Jazz Orchestra, Юрій Яремчук. Також він пише музику для класичного ансамблю SOIL.

Александр походить з музичної сім'ї, тому з дитинства грав на віолончелі, фортепіано та співав. Уроки гри на гітарі йому давав всесвітньовідомий гіарист Lorne Lofsky. Алекс закінчив джазову програму Гумберт-Коледжа в Торонто. 2008 року здобув магістерський ступінь у Консерваторії Амстердаму, де навчався під керівництвом таких відомих гітаристів, як Peter Bernstein, Ben Monder та Jesse van Ruller.
2009 року Алекс став членом «JazzClub.Lviv».

www.alexandermaksymiw.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: