У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:03, 17 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч з Любомиром Гузарем

Зустріч з Любомиром Гузарем thumbnail

19.12.2012
15:00

Місто Червоноград, вулиця Пушкіна, 10, Палац Потоцьких

19 грудня, в день Святого Миколая, у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії відбудеться зустріч з Блаженнішим кардиналом Любомиром Гузарем, предстоятелем УГКЦ у 2001-2010 роках. Владика залишив найпочесніше в адміністративному плані церковне становище, аби повернутися і залишитися назавжди, отримавши неформальний, але унікально високий статус – духовного глави і беззаперечного авторитета для абсолютної більшості греко-католиків.

Мета УГКЦ сьогодні, вважає Владика, - «виховувати свідомих громадян». Це стало і його особистою справою, сенсом його життя. Попри поважний вік екс-глава УГКЦ Любомир Гузар багато подорожує, бере активну участь в житті країни, зустрічається з людьми, особливо цікавиться долею молоді, добре знає їхні потреби і бажання. Географія його поїздок – уся Україна.

Цього разу поспілкуватись з єпископом-емеритом, визнаним моральним авторитетом нашого часу Любомиром Гузарем, відчути теплоту, могутність і силу духу, які він випромінює, зможуть жителі Червонограду. На зустріч з однією з найпомітніших фігур українського релігійного ландшафту чекають студенти, парафіяни церков міста, старшокласники, учні школи-інтернату для дітей-сиріт, прості червоноградці. Ця зустріч стане справжньою подією у їхньому житті та громади міста загалом.
Підсилить свято виставка «Святитель Миколай в українському сакральному мистецтві» із фондової колекції музею. Образ Святого Миколая, втілений на іконах, тканині, в дереві (твори виготовлені у XVIII-XX ст.ст.), вперше в такій повноті буде представлено на широкий огляд.
Зустріч з Блаженнішим кардиналом Любомиром Гузарем відбудеться у середу, 19 грудня о 15 годині у приміщенні Червоноградської філії ЛМІР (місто Червоноград, вулиця Пушкіна, 10, Палац Потоцьких).

Маріанна Чорнобрива, Олена Малюга,
працівники ЛМІР.
тел.: . (03249) 3 90 35, 3 97 43, (032) 2614822, 2357007Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: