У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:51, 17 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У “Дзизі” фотовиставка “Вихід”

У “Дзизі” фотовиставка “Вихід” thumbnail

24.12.2012
16:00

Дзига

Кінця світу не буде, принаймні нашого ментального та глибинно-внутрішнього, допоки з Тобою є хтось поруч: тут, зараз і тепер! Добра вам заради... добра!

Мистецьке об'єднання "Дзиґа" та Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" напередодні Різдва запрошують на відкриття фотовиставки "Вихід". Експозиція є частиною великого соціального проекту "Допоможи іншому - стань приятелем!", метою якого є пошук друзів для дітей та молоді з особливими потребами.

У понеділок, 24 грудня, о 16:00 у галереї "Дзиґа" (Львів, вул. Вірменська,35) відбудеться відкриття фотовиставки "Вихід".
Музичний настрій створить гурт "Один в каное" спільно з гуртом інтуїтивної музики (НРЦ "Джерело").

ВИХІД вільний.

У межах цієї ініціативи "звичайним" молодим людям запропонували стати приятелями для вихованців центру "Джерело" - і у такий спосіб показати, що молода людина з особливими потребами не лише мріє, але може стати справжнім другом.

Фотографії є творчим переосмисленням теми Виходу. Ці люди – кожен в свій унікальний спосіб - шукали свій Вихід: вихід з ситуації чи чорний вихід, вихід за рамки чи вихід в люди, вихід на сцену чи вихід на праву платформу, запасний вихід чи вихід на світло, запасний вихід чи вихід з депресії. Але урешті-решт, кажуть організатори, усі учасники проекту усвідомили, що вихід є!
Проект "Допоможи іншому - стань приятелем!" втілюється в багатьох містах України. Львівська ініціатива виявилася однією з найуспішніших. Виставка "Вихід" є проміжним підбиттям підсумків. Фотографії "приятельських пар" показують, що молодь з особливими потребами може і вміє вийти за межі своєї неповностправності.

Координатор проекту: Вікторія Міщук 093 258 05 85, vikami@gmail.com
Детальна інформація про проект "Допоможи іншому - стань приятелем!": http://buddies.org.ua/
Сайт Навчально-реабілітаційного центру "Джерело" www.dzherelocentre.org.ua
Організатори: НРЦ "Джерело" та МО "Дзига" за  фінансової підтримки Карпатського Фонду (Україна) та Фонду Скан (Нідерланди).

Exit_DzhereloВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: