У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:06, 19 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фільм “Доля янголів”

Фільм “Доля янголів” thumbnail

23.12.2012

Химера

Сінефільське розгрупування запускає нову хвилю кіно у Львові.
Львівські сінефіли самі будуть організовувати покази кіно на великому екрані. 23 грудня відбудеться перший артхаусний кінопоказ в легендарній “Химері”.

Попит на інтелектуальне кіно у Львові виходить за межі пропозицій кінотеатрів. Про це свідчить поява кінофестивалів та діяльність кіноклубів у місті. Наступним кроком в саморозвитку кіноіндустрії обіцяє стати організація кінопоказів в майже недіючому комунальному кінотеатрі “Київ”. Зараз в ньому рідко відбуваються сеанси і про кінотеатр поступово забувають люди. Одна з причин — відсутність нового цифрового обладнання. Ініціативні глядачі вирішили довести, що цей кінозал можна відродити своїми силами. Обладнати зал і відтворити в ньому атмосферу старого відомого кінотеатру “Химера” вони планують 23 грудня для показу фільму-закриття Одеського кінофестивалю “Доля янголів”.

Група ініціаторів позиціонує себе відкритою до будь-якої співпраці і напрямів розвитку кіно і прагне уникати обмежень щодо членства, тому називає себе розгрупуванням — сінефільське розгрупування “СЮР”. Серед них вже є організатори “КіноЛева”, ведучі кіноклубу, а також дослідниця кінопроцесу. В планах на майбутнє — проведення різних показів того кіно, яке не доходить до своєї цільової аудиторії, промоція артхаусу і фестивального кіно, яке потрапляє в кінотеатри, а також дискусії, творчі зустрічі і лекції на тему кіно.

“Ми переслідуємо одну глобальну, головну, мету, це популяризація альтернативного кіно. І це є гарним приводом, для того щоб, по-перше, паралельно привертати увагу до занедбаних кінотеатрів і відкриття нових майданчиків для показів, по-друге, об’єднувати людей навколо мистецтва та ідей, які зачіпають глибокі фільми,” — так коментує початок діяльності одна з ініціаторок Йош.

“Момент втрати культури та традиції перегляду кіно на великих екарнах є визначним і сумним, в цей момент припиняє своє буття сам кінематограф. Є звичка дивитися масове і голівудське кіно в сучасних залах, і це прекрасно, але всесторонній розвиток людини невід’ємно залежить від альтернативи. Відродження українського сучасного кінематографу залежить від кожного суміжного фактору того, що називається Кінопроцесом: фінансування державне і приватне молодого кіно, дистриб’юція українських фільмів в Україні та за кордоном, популzризації перегляду кіно у кінотеатрах, кіноклуби, кінокритика, кінофестивалі, локального і глобального масштабу, нові і прогресивні кіношколи,” — такий погляд на кінопроцес куратора КіноЛева та ведучого кіноклубу Андрія Воронова.

Контактні особи:
097 601 02 89 Олександр
096 89 83 86 0 Йош
068 562 111 7 Андрій

Доля ангелов афишаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: