У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:58, 19 грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Різдвяна музична казка у Львівській філармонії

Різдвяна музична казка у Львівській філармонії thumbnail

24.12.2012
14:00; 16:30

Львівська філармонія

24 грудня ГО «Мистецька Ліга» презентує в Львівській філармонії Різдвяну музичну казку для дітей та їх батьків «Михасик - Тубасик». Це захоплююча історія про незвичайного ведмедя, який вміє грати на духовому інструменті тубі та допомагає маленькому хлопчику Тому, з казкового міста Купервіль, в здійсненні його мрії. Веселе театралізоване дійство, яскраві персонажі , чудова музика не залишать нікого байдужими!

У автора «Михасика - Тубасика» - В’ячеслава Тимохіна (США) є ще декілька казок присвячених, окрім туби, мідним духовим інструментам – трубі, тромбону і валторні. Вони написані для дітей і саме діти приймають участь в цих постановках. Прем’єра казки «Михасик - Тубасик» відбулась в 2008 році в Ньюпорті (США). http://www.tubishka.site90.net/index.html

Музику до казки створив Олександр Потієнко (Німеччина). Як композитор він співпрацює з всесвітньо відомими виконавцями – Деном Вінсоном, Сергієм Накаряковим, Аркадієм Шилклопером, та іншими. Його твори виконуються в Європі, США та Японії. О.Потієнко більш десяти років є керівником брас-квінтету «Blechharmonie» (Мідна гармонія), до репертуару якого входить велика кількість композицій та аранжувань автора.

Втілювати казку «Михасик - Тубасик» на львівській сцені будуть актори театру «Просценіум» Львівського Національного Університету ім. І.Франка (головний режисер-постановник Роман Скоровський), Зразковий театр пісні «Горличка» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Галини Равлінко та інші. В ролі ведмедя виступить Народний артист України Сергій Кустов.

Генеральний спонсор проекту: «Ідея Банк».

Вартість квитків, грн: 50, 80, 100Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: