У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:58, 19 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Різдвяна музична казка у Львівській філармонії

Різдвяна музична казка у Львівській філармонії thumbnail

24.12.2012
14:00; 16:30

Львівська філармонія

24 грудня ГО «Мистецька Ліга» презентує в Львівській філармонії Різдвяну музичну казку для дітей та їх батьків «Михасик - Тубасик». Це захоплююча історія про незвичайного ведмедя, який вміє грати на духовому інструменті тубі та допомагає маленькому хлопчику Тому, з казкового міста Купервіль, в здійсненні його мрії. Веселе театралізоване дійство, яскраві персонажі , чудова музика не залишать нікого байдужими!

У автора «Михасика - Тубасика» - В’ячеслава Тимохіна (США) є ще декілька казок присвячених, окрім туби, мідним духовим інструментам – трубі, тромбону і валторні. Вони написані для дітей і саме діти приймають участь в цих постановках. Прем’єра казки «Михасик - Тубасик» відбулась в 2008 році в Ньюпорті (США). http://www.tubishka.site90.net/index.html

Музику до казки створив Олександр Потієнко (Німеччина). Як композитор він співпрацює з всесвітньо відомими виконавцями – Деном Вінсоном, Сергієм Накаряковим, Аркадієм Шилклопером, та іншими. Його твори виконуються в Європі, США та Японії. О.Потієнко більш десяти років є керівником брас-квінтету «Blechharmonie» (Мідна гармонія), до репертуару якого входить велика кількість композицій та аранжувань автора.

Втілювати казку «Михасик - Тубасик» на львівській сцені будуть актори театру «Просценіум» Львівського Національного Університету ім. І.Франка (головний режисер-постановник Роман Скоровський), Зразковий театр пісні «Горличка» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Галини Равлінко та інші. В ролі ведмедя виступить Народний артист України Сергій Кустов.

Генеральний спонсор проекту: «Ідея Банк».

Вартість квитків, грн: 50, 80, 100Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: