У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:24, 20 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкрита лекція Олега Рибачука на тему «Від iPhone до iUkraine»

Відкрита лекція Олега Рибачука на тему «Від iPhone до iUkraine» thumbnail

22.12.2012
14:30

М. Львів, пр. Свободи, 27 - «Опера Пасаж» (4 поверх) конференц-залі Leopolis Hall

22 грудня о 14:30 з нагоди шостої річниці експертної компанії pro.mova Олег Рибачук, лідер та натхненник руху «Чесно», прочитає відкриту лекцію на тему «Від iPhone до iUkraine».
«Ця лекція — спроба розібратися, в якому світі ми живемо, як ми його сприймаємо, якими очима дивимося на цей світ і як він дивиться на нас. Про епоху з новими цінностями, новими можливостями й викликами, про конфлікт/ процес, який повною мірою переживає Україна. Україна повинна знайти себе, намалювати своє майбутнє власноруч», - наголошує Олег Рибачук.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Для реєстрації просимо надіслати коротко інформацію про себе (ім'я та прізвище, посада та місце роботи) на електронну пошту mt@pro-mova.com

Акредитація медіа
alim.aliev@pro-mova.com

Експертна компанія pro.mova
Займається розробкою організаційних та маркетингових стратегій, стратегічними комунікаціями та супроводом змін в організаціях, суспільствах, бізнесах та країнах. Втілює надійні та стійкі рішення. Компанія є сильна своїм глибоким розумінням суспільних процесів, бізнесу, розумінням регіональних політик та контекстів. Здійснює глибинний аналіз, розробку стратегій на основі цінностей.
pro-mova.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: