У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:34, 24 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Україна має намалювати своє майбутнє власноруч

Україна має намалювати своє майбутнє власноруч thumbnail

У минулу суботу, 22 грудня, з нагоди шостої річниці експертної компанії pro.mova Олег Рибачук, лідер та натхненник руху «Чесно», прочитав відкриту лекцію «Від iPhone до iUkraine».

«Ця лекція — є спроба розібратися, в якому світі ми живемо, як ми його сприймаємо, якими очима дивимося на цей світ і як він дивиться на нас. Про епоху з новими цінностями, новими можливостями й викликами, про конфлікт/ процес, який повною мірою переживає Україна. Україна повинна знайти себе, намалювати своє майбутнє власноруч», - наголосив Олег Рибачук.
Також лектор зазначив, що на ситуацію в Україні потрібно дивитись як на можливість - ми можемо провести сучасну модернізацію, використати найкращий досвід. Він наголосив на тому, що такі зміни можуть відбутись, у тому числі, коли станеться примирення історичних пам'ятей - минуле обмежує наші спроможності у майбутньому, коли ми зможемо відрубати наше корупційне політичне коріння, яке не дає будувати політичного майбутнього та зрозуміємо, що свобода – це не божий дар, вона потребує плати, у тому числі, своїм комфортом та життям.
Україна має зробити власний вибір у якій парадигмі вона має існувати: «Наступні 20-30 років буде йти боротьба не між капіталістичною та дико капіталістичною системами, а між авторитарною (егалітарною) та демократичною. От саме в ці дні нам і пропонують цей вибір», - підкреслив Олег Рибачук.
На події були присутні більше 90 осіб, серед яких були представники влади та бізнесу, культурні та громадські діячі, інтелектуали, прогресивна молодь та журналісти. Ця лекція стала подарунком друзям, колегам та мешканцям Львова з нагоди шостої річниці експертної компанії pro.mova. Щороку pro.mova організовує подібні лекції. Позаминулого року серію відкрив історик Ярослав Грицак з лекцією «Куди рухається цей світ», яка доступна на сайті pro.mova.

Експертна компанія pro.mova
Займається розробкою організаційних та маркетингових стратегій, стратегічними комунікаціями та супроводом змін в організаціях, суспільствах, бізнесах та країнах. Втілює надійні та стійкі рішення. Компанія є сильна своїм глибоким розумінням суспільних процесів, бізнесу, розумінням регіональних політик та контекстів. Здійснює глибинний аналіз, розробку стратегій на основі цінностей.
pro-mova.com

Глібовицький_ЄвгенВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: