У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:03, 24 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису «Від Різдва до Різдва»

Виставка живопису «Від Різдва до Різдва» thumbnail

26.12.2012-14.01.2013

Дзига

З нагоди початку різдвяно-новорічних свят у середу 26 грудня о 16:00 Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» запрошує на відкриття виставки живопису своїх вихованців «Від Різдва до Різдва» організованої спільно з Мистецьким об’єднанням «Дзиґа». Відкриття супроводжуватиметься доброчинним аукціоном, а отримані кошти буде передано на допомогу дітям та молоді «Джерела».

Проект «Від Різдва до Різдва» пропонує дещо незвичний погляд на живопис, завдяки кільком особливим чинникам.

По-перше, помітний чіткий розвиток творчого потенціалу та професійної мистецької майстерності кожного з учасників виставки, а також нові методики образного-стилістичного творення сучасного українського мистецтва. Важливою складовою є також використання сучасних матеріалів живопису, що віднедавна широко застосовуються у мистецтві. Кваліфіковану та експертну оцінку творів здійснять провідні сучасні художники та мистецтвознавці.

По-друге, експозиція творів виступає як інсталяція емоційно-настроєвих станів, що складається з робіт, виконаних під час арт-терапевтичних занять. Головним формотворчим чинником інсталяції виступає колір, пляма та фактура, як визначальні принципи психологічного стану авторів робіт. Окрім того всі процеси їхньої роботи здійснювались за основними засадами арт-терапії та арт-педагогіки.

По-третє, усі учасники виставки – це молодь з особливими потребами, вік яких – від 18 до 35 років. Кожен з них мимоволі вносив щось неповторне, зважаючи на індивідуальні особливості кожного.

Проект також ініціюватиме зацікавленість творчістю неповносправних людей, їхніми можливостями та потребами, підвищить їхню мотивацію до самостійної творчості, сприятиме розвитку зміні стереотипів, а також інтеграції неповносправних в мистецьке життя Львова.

Довідка:
Куратор проекту – Христина Валько.
Тел.: (050) 370 43 83

Організатори виставки:
БУ НРЦ «Джерело» (www.dzherelocentre.org.ua),
Мистецьке об’єднання «Дзиґа» (http://dzyga.com.ua).

IMG_2682Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: