У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:25, 27 Грудня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Колядками повниться земля

Колядками повниться земля thumbnail

26.12.2012

У середу, 26 грудня, 2012 року хор студентів Львівського державного музичного училища імені Станіслава Людкевича колядками та щедрівками в обробці К. Стеценка привітав колектив Львівської філармонії з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Хор студентів подарував Львівській філармонії свій компакт-диск колядок і щедрівок в обробці К. Стеценка. У свою чергу Львівська філармонія вручила новорічні подарунки хору.

Серед хорових обробок Кирила Стеценка, а до них композитор повертався протягом усього творчого життя, особливе місце посідають колядки і щедрівки. Вони – єдиний жанр, спеціально виділений самим композитором.

Обробка «Ой сивая та і зозуленька» – традиційне привітання для господарів. Поетичний текст пісні майже не має сюжетного розвитку, а динамічне наростання, поступове наснаження радістю досягається суто музичними засобами.

Ще цікавіший зразок колядки-сценки «Чи дома, дома хазяїн дому». Відтворюючи поширений в Україні звичай колядувати кожному з членів родини, композитор тлумачить колядку як психологічну сценку.

Прийом розкриття психологічного підтексту застосований і в обробці «Ой за горою, за зеленою».
Оля Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії

хор студентів Львівського державного музичного училища імені Станіслава ЛюдкевичаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: