У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:47, 2 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Нічні тіні у горах, або передріздвяні дива в селі Орявчик»

«Нічні тіні у горах, або передріздвяні дива в селі Орявчик» thumbnail

Мешканці гірського села Орявчик, що у Сколівському районі, уже впродовж декількох днів спостерігають незвичне явище. Високо на вершині крутого схилу, а також на галявині перед ним, на одному й тому ж місці у нічний час раз-по-раз розгоряється ватра. Дехто стверджує, що бачив і дивні тіні, які тісним колом обступили вогонь. Люди кажуть, що то «Ватрові» на варту заступають - невгасимий вогонь бережуть, і що це почалося після того, як тут минулої зими кіно знімали.

Роман Лозинський, голова Мистецького Обєднання «Ватрові», та артисти гурту «Ватра 80-х», розповідають:
Юрко Кедринський: «Тільки віра змусила нас минулої зими, напередодні Різдва, у січневий дощ, навмання рушити в гори шукати сніг». Мар'ян Шуневич: «Ми вже й Сколе проїхали, а мороз та сніг мали нас в носі». «Місцеві селяни з подивом дивилися на закутаних у кожухи людей, що при весняній погоді вперто пнуться у гори», – додає Марта Лозинська. Іван Огар сміється і каже, що ми стали для них хорошою атракцією. «Mи таки до снігу добралися», –підхоплює Любава Кір. «А коли розставили камери, то тут таке почалося!», – вигукують артисти. Раптово захурделило, та так «як ще у давні ЧЄСИ». Хотіли снігу - майте. Ми відзняли чудові кадри, а по закінчені зйомки, важкі хмари розвіялися, все затихло, розтало «єк у воду пішло». Чудеса, та й годі.
До речі, у далекі 80-ті роки, коли знімався зимовий фільм гурту «Ватра» у Львові у Шевченківському Гаю, сніг також пішов тільки у день зйомок. Так, що і тоді, і тепер Небеса були на нашій стороні. А, що до нашого побратима Ігоря Білозора, то ми й так знаємо, що він і тоді  був, і є зараз поруч з нами.

Віншуємо вас щастям і здоров’ям, веселих свят.

гурт «Ватра 80-х»
Мистецьке об'єднання  «Ватрові»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: