У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:07, 9 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Святковий новорічний гала-концерт у Львові

Святковий новорічний гала-концерт у Львові thumbnail

11.01.2013
19:00

Львівська філармонія

У п’ятницю, 11 січня, о 19 год. у Львівській філармонії лауреати міжнародних конкурсів і фестивалів квартет «Tenors BEl’CANTO» разом із Молодіжним академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів» під орудою польського маестро Войтека Мрозека подарують чудовий різдвяний настрій у святковому новорічному гала-концерті.

Кожного співака квартету «Tenors BEl’CANTO» природа наділила голосом, неперевершеним у своїй красі і виразності. Вони використовують дивну, але прекрасну суміш класичної опери і сучасної популярної музики. Їх добре треновані оперні голоси із доповненням лірики різними мовами (французька, іспанська, італійська, польська, англійська і українська) роблять виконання захоплюючим та неповторним. Три тенори (Василь Понайда, Роман Трохимук, Тарас Глова) та баритон (Роман Антонюк) у звучанні зливаються у винятковій гармонії, незважаючи на специфічний тембр голосів.

Інструменталіст, композитор, аранжувальник, диригент Войтек Мрозек належить до числа найвидатніших кларнетистів сучасності. Артист постійно шукає нові засоби виразності, ламаючи традиційний підхід до професії музиканта-інструменталіста і поширюючи межі творчої активності. У приголомшуючих проектах поєднані ролі багатогранного інструменталіста, композитора, аранжувальника і диригента. Войтек Мрозек концертує у цілому світі (Європа, Азія, Австралія, Південна і Північна і Америка). Він бере участь у численних міжнародних музичних фестивалях, у телепрограмах та записах на радіо, співпрацює з польськими і зарубіжними філармонійними та іншими оркестрами.

За словами учасників квартету «Tenors BEl’CANTO»: «З Войтеком Мрозеком співпрацюємо від початку заснування квартету (2007). Це суперобдарований музикант, один з найкращих кларнетистів, який на такому ж рівні обдарований, як композитор та диригент. З Молодіжним академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів» співпрацюватимемо вперше. В оркестрі панує особлива аура великої творчої атмосфери,  особливе вміння слухати і розуміти один одного. Це буде для нас спільною прем’єрою. Всі твори, які є у програмі, варті уваги і звучатимуть у нашій інтерпретації. Ми співатимемо від душі, щоб принести людям задоволення, силу та наснагу до життя».

Всіх запрошуємо на концерт у Львівську філармонію 11 січня о 19:00, де професійні музиканти даруватимуть вам свою любов та вічну музику.

Вартість квитків: 50, 80, 100, 120, 150 грн

Й. Штраус. Увертюра з оперети «Летюча миша»
Е. Канніо. «Закоханий солдат»
Дж. Верді. Арія Альфреда з опери «Травіата»
В.А. Моцарт. Арія Дон Жуана з опери «Дон Жуан»
Г. Доніцетті. Романс Неморіно з опери «Любовний напій»
П. Соросабаль. Романс Леандро з сарсуели «Хазяйка портової таверни»
К.А. Біксіо. «Мама»
К.А. Біксіо. «Parlami d’amore Mariu»
С. Кардільо. «Core’ngrato»
А. Лара. «Гранада»
Л. Денца. «Funiculi, funicula»
Антракт
В. Мрозек. «Broadway Medley»
А. Бальді - Дж.Бігацці. «Passera»
Е. Морріконе. «З фантазією»
А. Хілл, Дж. Рейд. «Кожного разу я дивлюсь на тебе»
Д. Уоррен. «Не розбивай моє серце»
К. Веласкес. «Besame mucho»
А. Кос-Анатольський. «Ой ти, дівчино»
Л. Дала. «Карузо»
Є. Гребінка. «Очи черные»
Е. Капуа. «О, моє сонце»
Українська колядка. «Спи, Ісусе, спи»
Колядка. «Тиха ніч»

Оля Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії

11 01 13 Belkanto афішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: