У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:31, 10 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мовна школа у Львові

Мовна школа у Львові thumbnail

21.01-10.03.2013

З 21 січня по 10 березня AIESEC у Львові організовує проект “Language School”.

Цієї зими до Львова приїдуть студенти із Китаю, Туреччини, Бразилії та Мексики. Це прості студенти, які вирішили, що світ є набагато ширший, якщо на нього дивитися зсередини. А й справді! Тому вони шукають різних способів, щоб подорожувати, знайомитися з новими людьми та відкривати для себе нові горизонти. Цього разу знання англійської, AIESEC та ще мабуть тисячі причин привели їх в Україну.

Саме вони навчатимуть англійської мови львівських студентів. Хоча основна мета проекту полягає, навіть не у підвищенні рівня розмовної англійської, а у розширенні світогляду, сприяння утворенню нових контактів між учасниками проекту, формування платформи для культурного обміну.

Триватиме проект 1,5 місяця, протягом який студенти вищих навчальних закладів Львова матимуть можливість у доступний для них час відвідати уроки англійської мови. Також планується проведення додаткового курсу із вивчення китайської мови, якщо тобі цікаво – повідом нас!

Учасники будуть відібрані за аплікаційними формами, яку можна заповнити на сайті http://ua.join-aiesec.com/candidates/. Долучайся до нас у соціальній мережі, щоб отримувати найсвіжішу інформацію: http://vk.com/language_school_winter2013
Ціна курсу становить 350 грн, але якщо маєш намір прийняти у себе стажера на час проекту – участь для тебе буде безкоштовною.

Якщо виникають запитання, звертайся до керівника проекту:
Vladislav Lukyanenko (LC Lviv, Ukraine)
Tel.: +380972138079
vlad.lukyanenko@aiesec.net

АIESEC - це найбільша молодіжна міжнародна організація, що надає можливість молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство. Співпрацюючи з понад 3500 організаціями у більш ніж 1700 університетах 113 країн, AIESEC довів свою унікальність та інноваційний підхід до пошуку успішних студентів і випускників зі всього світу. http://lviv.aiesec.ua/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: