У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:40, 15 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Віталія Внукова “Де Градація, онтологія кібер-простору”

Виставка Віталія Внукова “Де Градація, онтологія кібер-простору” thumbnail

17.01-03.02.2013

Дзига

Відкриття 17 січня о 16:30 .
"Мій світ - це світ постапокаліпсису, де радикальні зміни в технологічному прогресі, несуть із собою занепад.

Персонажі маргіналізовані, відчуженні одинаки, що живуть на краю суспільства, здебільшого в системі дистопічного майбутнього, коли в повсякденне життя ввірвались технологічні зміни і всесуща інфросфера комп'ютеризованої інформації та інвазивних модифікацій людського тіла і організму.

Сюжети збудовані навколо конфліктів і характерів штучного інтелекту. Художній світ представлений технологічною антиутопією дійсності і віртуальної реальності, пересікаючись з границями майбутнього. В комічно-гротескному контексті змагаючись один з одним неіснуючим антуражем.

Глядач зустрічається із заплутаними варіаціями взаємозв'язку людини і всесвітньої комп'ютеризованої мережі із машинно-людськими інтерфейсами, збагативши багаточисленними логічними і технічними заперечуваннями.

Натхнення черпається як із минулого, так і декадансу занепадаючого майбутнього.

В роботах сплелися як чисто наукова фантастика, так і елементи окультної містики. Наука і магія в прогресі переплітаються один в одного, створюючи об'єктивну думку і деградацію людських почуттів.

Художній стиль несе в основі спонтанне зображення побаченого, в зміненому стані свідомості та релігійно-медитативному спогляданні, трансі.

Образи черпаються зокрема із тонких пластів матерії, котра використовувалась в магічних практиках. Візуалізуючи об'єкти взаємозв'язку реальності, безпосередньо зображення і його маніпуляцією, намагаючись проявити перегляд відношень духовного і штучного інтелекту.

Дійсність і кібер-простір сплелися воєдино, описуючи суспільство на порозі бурнхливих соціальних і культурних перевтіленнях. Метафори, виходячи із магічного реалізму, трансформуються в пріоритети техногенного маргінесу. Людство розглядає неможливим своє існування без штучного інтелекту, прискорюючи процес модифікації особистості, власного Я, намагаючись наслідувати тому ж штучно створеному інтелекту. Ми прагнемо оживити кібер-простір, усвідомлюючи, як ми завдяки створеним машинам знищуємо себе із середини, і, розуміючи власну злочинну діяльність перед світом, наслідуємо їх".
Внуков ВіталійВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: