У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:13, 17 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зроби життя яскравішим разом з AIESEC

Зроби життя яскравішим разом з AIESEC thumbnail

Зроби життя яскравішим разом з AIESEC
Ми віримо в те, що ти саме той, хто шукає нових можливостей. Ти прагнеш нових знань та відкриттів, ідей та знайомств, нових подій та вражень у своєму житті. Що тобі для цього потрібно? Почати діяти вже сьогодні, а саме заповнити анкету для участі в найбільшій міжнародній молодіжній організації AIESEC.
Але що ж таке AIESEC? AIESEC себе ідентифікує як «міжнародна платформа для молоді, яка дозволяє пізнати та розвинути свої лідерські якості» (The international platform for young people to explore and develop their leadership potential). Члени організації цікавляться подіями у світі та роблять свій внесок у розвиток суспільства. AIESEC існує у 113 країнах світу, а в Україні представлений у дев’ятнадцяти містах.
Які можливості пропонує AIESEC?
•    Ти можеш спробувати попрацювати у команді та керувати нею.
•    Можеш попрацювати у сфері людських ресурсів (HR), ЗМІ, фінансовому менеджменті, PR та інших сферах, які відповідають реальним робочим можливостям в майбутньому.
•    Досвід міжнародних волонтерських та професійних стажувань.
•    Покращення рівня володіння англійською мовою за рахунок постійної практики спілкування з іноземними студентами.
•    Розвиток особистих якостей, які потрібні не лише у професійній діяльності, але й у всіх життєвих сферах.
Детальніше про організацію ти можеш дізнатись на веб-сайті: lviv.aiesec.ua
Людина, яка вирішила вступити до організації, проходить декілька етапів відбору: анкетування, інтерв’ю та центр оцінювання. Після успішного проходження цих кроків, людина запрошується на вступну конференцію, де вона зможе дістати потрібний багаж знань для початку роботи. Далі пропонується обрати проект, в якому новоспеченому члену організації хотілось би працювати. Вибір є: від організації мовної школи з іноземцями для студентів до влаштування національних конференцій для трьохсот осіб!
Також невід’ємною частиною AIESEC є студенти-іноземці, які приїжджають на стажування. Таким чином, членство в організації є чудовою можливістю покращити свої знання англійської мови та світової культури. Можна навіть взяти іноземця жити до себе додому, якщо є така можливість. Або навіть самому поїхати за кордон на стажування, здобувши великий плюс до резюме.
Заповнити анкету на набір до організації можна за посиланням: http://ua.join-aiesec.com
Якщо виникають запитання, звертайтесь сюди:
Зварич Боженка  - bo.zvarych@gmail.com
тел.: +38 067 670 15 05

І пам’ятай : тільки ти обираєш своє життя.
Зроби його яскравим разом із AIESEC. ?Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: