У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:38, 24 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книги Оксани Форостини «DUTY FREE»

Презентація книги Оксани Форостини «DUTY FREE» thumbnail

30.01.2013
19:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

30 січня, середа, о 19:00 у арт-кафе «Квартира 35» відбудеться презентація роману Оксани Форостини «Duty Free».

Вхід вільний.

Запрошуємо Вас на сміливий дебют нинішнього заступника редактора часопису «Критика», яка не побоялася призначити презентацію в місті і місці, де однозначно прийдуть люди, які впізнаватимуть себе у героях її роману.

Тільки для дорослих!

Відповідно до назви, книга почала вільну подорож вже зі своєї першої презентації. Перший примірник з автограф-сесії книги, що символічно відбулася в зоні duty free терміналу B «Борисполя», полетів в Афіни. Також роман «Duty Free» взяли з собою на борт пасажири рейсів на Бухарест, Тель-Авів, Бангкок та навіть екіпаж приватного літака, який вирушив у Москву.

Українська атмосфера дев’яностих-нульових і середовище більш-менш мистецького Львова, пропущені через "очуднену" призму свідомості американського напівукраїнця Елайджи. Наскільки болісним чи, навпаки, комічними виявляються його прозріння від зіткнення уявної України з реальною (як то з найсмачнішими товарами в duty free)? Відповідь на це запитання призначена винятково для дорослої аудиторії.

Олександр Бойченко

Оксана не хоче, щоб роман називали суто львівським. Бо історія розвивається і в Києві, і у Львові, і в Франківську, і в Тернополі, і в Чикаго. Приміром, у Тернополі з'являється не менш колоритний персонаж Назар Степанович, жирові складки якого заледве поміщаються в його "лексус"..

Ірена Карпа, письменник

Був вражений якісною манерою письма. Це приклад жіночої інтелектуальної прози. Але книга хитро написана від імені чоловіка.

Юрій Іздрик, письменник

«Duty Free» призначений винятково для мандрів. На будь-які відстані і з будь-якою метою.Про цілісність сюжету поки що нічого не скажу. Очевидними є декілька речей. Це роман із цікавими міркуваннями про життя в Україні та за кордоном, про життя дітей діаспорян. А ще – про втрачене покоління митців межі 1980-1990-х, про кризу свідомості після краху СРСР та інші цікаві речі.

Ірина Славінська, телеведуча ТВі, літературний оглядачВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: