У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:07, 24 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Швейцарський короткий метр від Wiz-Art

Швейцарський короткий метр від Wiz-Art thumbnail

31.01.2013
19:00, 21:00

Кінозал Львівського палацу мистецтв

Найновіші короткометражні фільми з країни божевільних винахідників та відчайдух, сиру, годинників, високих Альп і неординарного почуття гумору.

Тривалість 90 хв.

Вхід — 20 грн.

Довідки: 063 561 57 22, info@wiz-art.com.ua

"Щасливої дороги!" Фабіо Фрейдлі 2011
Десятки емігрантів видираються на переповнену вантажівку. Їхня мета – фортеця “Європа”. Коли вони прибувають туди після виснажливої подорожі, то стикаються з новою брутальною реальністю: європейське поводження з біженцями.

"Рональдо"’ Ян Меттлер, Ян-Ерік Мак 2010
Хлопчик мріє стати зіркою футболу. Одного ранку він покидає своє безлике сіре передмістя і потрапляє у сліпуче світло стадіону. Там він зустрічає несподіваного опонента, який влаштовує йому випробування.

"На пляжі" Марі-Ельза Зґуальдо 2012
Навіть улітку життя 15-річної Сари дуже складне. Разом із маленьким братом її відправили на канікули до мами. Їхній батько наполіг на цьому, хоч дружина й покинула його з дітьми. Мати дівчини живе у кемпінгу… досить дивне місце, щоб почати все з початку! Добре, що поруч є пляж і хлопці. Якби ж Сарі давали більше свободи…

"Екскавація пристрасті" Коріна Швінґрубер Іліч 2011
Для цієї роботи треба мати у крові дизельне паливо або робочу рідину, інакше не впораєшся!” Пилюка в їхніх очах, шум у їхніх вухах та пристрасть у серці! Це робота машиніста екскаватора, що зносить будівлі. Фільм про те, як екскаватори стають балеринами та чому розмір все ж має значення.

"Жебрак" Альберто Мероні 2012
Торговий агент Пол докладає багато зусиль – але із посмішкою – щоб продати свої контейнери для їжі. Насправді його життя нагадує заморожені продукти, які зберігаються у контейнерах: герметично відрізане від зовнішнього світу. Але одного дня, всього-на-всього одна подія змушує його вийти із своєї пластикової коробки.

"Парадокси меж" Паскаль Мерц 2010
Заґартований і непересічний парубок закохується у жінку, для якої любов означає тісну близькість. Ексцентричний антрополог аналізує динаміку пари, встановлюючи зв’язок між відлюдькуватістю нежонатого героя та територіальністю одноклітинних організмів.

"Вічний двигун" Себастьян Кенні 2009
Нескінченна історія, яка стирає відмінності між мрією та реальністю. Той, що прагне допомогти в одному світі – стає жертвою в іншому.

"Зразковий працівник" Олів’є Беґан 2011
Створіння, які раніше ховалися в кабінетах, трунах та саркофагах, тепер об’єднуються для пошуків нової роботи. Вони звертаються до Агенції професійної переорієнтації міфів та легенд, яка допомагає їм заново розпочати професійну діяльність.

74966_10151200602926491_2019273671_nВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: