У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:48, 24 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Писанкові дерева»

«Писанкові дерева» thumbnail

06.04-06.05.2013

У Львові 6 квітня стартує ІІI Фестиваль писанок, який триватиме до Великодня. Цього року в рамках фестивалю прикрашатимуть місто унікальними «писанковими деревами».

«Ці дерева будуть не лише на вулиці, а й у закладах міста. Кожен охочий зможе долучитись до фестивалю і повісити власні писанки, які стануть окрасою міста та створять неповторну весняну атмосферу Великодня. Писанки будуть різними і не схожими між собою, відрізнятимуться нанесеними елементами і символами, матеріалами виготовлення, але такими особливими, і кожна з них матиме власне значення.  А для тих, хто планує опанувати мистецтво розфарбовування писанок, під час фестивалю проведуть цікаві майстер-класи. Усі роботи буде виставлено на аукціон, а отримані кошти підуть на благодійні цілі», - повідомив Андрій Сидор, президент громадської організації «Етновир».

Також організатори планують додати нові атракції до цьогорічного фестивалю. Новинкою стане акція «Полювання на Писанки». У центрі міста буде заховано понад двісті писанок з умовними позначеннями-кодами. Переможе той, хто віднайде найбільше цих великодніх символів.

Окрім того, до участі у фестивалі буде залучено і рестораторів, які створять оригінальні великодні страви. Їх оцінюватиме журі, яке складатиметься з ресторанних критиків.

Організатори: ГО «Етновир» та компанія «Дік-Арт».
Сайт Фестивалю: www.easter.lviv.ua.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: