У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:20, 28 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівський театр “Воскресіння”. Репертуар на Лютий 2013.

Львівський театр “Воскресіння”. Репертуар на Лютий 2013. thumbnail

01-24.02.2013

Львівський театр “Воскресіння”

Щиро запрошуємо Всіх до театру Воскресіння і представляємо Вам наш репертуар на лютий.

Ми завжди раді Вас бачити в нашому театрі!

Репертуар:

01 П'ятниця
19:00
- "Том, Дік, Гаррі" (Веселі хлопці).

02 Субота
18:00
- "Том, Дік, Гаррі" (Веселі хлопці).

03 Неділя
18:00
- "Том, Дік, Гаррі" (Веселі хлопці).

08 П'ятниця
19:00
- "Він, Вона, Вікно, Покійник".

09 Субота
18:00
- "Він, Вона, Вікно, Покійник".

10 Неділя
18:00
- "Він, Вона, Вікно, Покійник".

14 Четвер
19:00
- "Ніч для жінок".

15 П'ятниця
19:00
- "Ніч для жінок".

16 Субота
18:00
- "Ніч для жінок".

17 Неділя
18:00
- "Ніч для жінок".

21 Четвер
19:00
- "Розбите серце".

22 П'ятниця
18:00
- "Розбите серце".

23 Субота
18:00
- "Розбите серце".

24 Неділя
18:00 -
"Розбите серце".

"Він, вона, вікно, покійник", Рей Куні
Комедія
Постановка та музичне оформлення - Ярослав Федоришин Засл. діяч мистецтв України
Сценографія та костюми - Алла Федоришина Засл. артистка України
Дійові особи та виконавці:
Річард Уїллі - Петро Микитюк
Джордж Пігден - Юрій Глущук
Джейн Уорзінгтон - Алла Федоришина засл.арт. України
Ронні Уорзінгтон - Володимир Губанов
Памела Уїллі - Тетяна Ткаченко
Сестра Гледіс - Наталія Марчак
Керуючий готелем - Володимир Геляс
Офіціант - Тарас Юричко
Покоївка - Людмила Петруленкова
Тіло - Володимир Чухонкін
П’єса Рея Куні “Він, вона, вікно, покійник» була вперше представлена британським глядачам 1990 року, із захватом сприйнята критикою і отримала премію Лоуренса Олів’є, як краща комедія року. З того часу вона ставилась у багатьох країнах світу. Деякі критики зауважують, що переказувати сюжет комедії Рея Куні – все одно що переказувати німий фільм із Чарлі Чапліном. Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів.
Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

"Ніч для жінок", Антоні Мак-Картен, Стефан Синклер, Жак Коллар
Інтегральний стриптиз
Режисер –постановник - Ярослав Федоришин Засл. діяч мистецтв України
Режисура, сценографія та костюми - Алла Федоришина Засл. артистка України
Дійові особи та виконавці:
Веслі - Володимир Чухонкін
Баррі - Тарас Юричко
Грехем - Петро Микитюк
Берні - Григорій Маяков
Кевін - Володимир Геляс
Грег - Володимир Губанов
Норман - Андрій Душний
Гленда - Людмила Петруленкова
Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100%  драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава «Ніч для жінок». Ця п’єса відома світовому глядачеві за багаточисельними постановками, які незмінно б’ють усі рекорди щодо популярності. До речі, в 2001 р. вона була нагороджена вищою театральною премією Франції «Мольєр».
Шестеро безробітних друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу,-закрився єдиний роботодавець міста - металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво…  На очах здивованої публіки «робітники від верстату» перетворюються на «аполлонів від стриптизу».

Рей Куні & Майкл Куні “Том, Дік, Гаррі” (Веселі хлопці) (комедія-фарс)
Режисура та сценографія Алла Федоришина Заслужена артистка України
Тривалість вистави 2 год. 30 хв.
Вартість квитків 50 грн
Ролі та виконавці: том кервут Володимир Губанов, лінда кервут Наталія Марчак/ Галина Стричак, дік кервут Володимир Чухонкін, гарі кервут Тарас Юричко, катерина Марія Ковалик/ Наталія Лукашонок, андраш Петро Микитюк, констебель даунз Володимир Геляс, місіс портер Тетяна Ткаченко /Людмила Петруленкова , борис Назар Лис / Антон Цимбал
Одна з останніх п’єс сучасного англійського комедіографа Рея Куні «Том, Дік, Гаррі» вражає своєю історією молодих людей, які у влаштуванні щасливого життя та пошуках грошей перетворюють цю історію в надзвичайно комедійні ситуації, які не залишають глядача ні на хвилину без посмішки на обличчі. Інтригуюча, динамічна, пластична, фарсова комедія, відтворена майстрами театру «Воскресіння», надасть Вам прекрасного настрою. Вистава «Том, Дік і Гаррі», до створення якої, крім акторів і режисера, долучилася художник Алла Федоришина,(…) є легким, пластичним і доволі динамічним дійством, яке спроможне вихопити з буднів і подарувати настрій. (Львівська газета).

Михайло Старицький “Розбите серце” (мелодрама в стилі театру – кабаре)
Режисура, сценографія і костюми Алла Федоришина Засл. арт. України, Художник Валерій Толмачов.
Тривалість вистави 1 год. 40 хв
Вартість квитків 50грн
Ролі та виконавці: пані Яворська Алла Федоришина Засл. артистка України, Костя, її син Тарас Юричко, Любич, приятель Володимир Губанов, Стембельський, студент Назар Лис, Пан Голембицький, власник дому Петро Микитюк, Недельський, двірник Володимир Геляс, Текля, його дочка Наталія Лукашонок, Марійка, її подруга Галина Стричак, Фроська, сирота Марія Ковалик Посудниця Наталія Марчак, Баба, Марійчина родичка Людмила Петруленкова, Жидівка Тетяна Ткаченко, Карл Фішер, німець Петро Микитюк, Венгер, вуличний співак Володимир Чухонкін.
Режисер вистави – Заслужена артистка України Алла Федоришина – переносить події вистави у бурхливий студентський Львів початку 20-х років XIX століття. Молоде студентське життя надзвичайно бурхливе, як сама по собі молодість, яка дуже швидко відходить, забираючи з собою міражі, мрії, в більшості, нездійснені, молодих людей…Вистава за жанром – мелодрама, в якій ви почуєте багато батярських пісень 20-х років Львова. Динамічний сюжет любовної історії Теклі та Кості змусить вас переживати та відстоювати їхні почуття, що пробиваються через шквал неадекватних ситуацій, які їм виносить саме життя.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: