У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:20, 30 Січня, 2013

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ІІІ Міський фестиваль Пива у Львові!

ІІІ Міський фестиваль Пива у Львові! thumbnail

08-12.05.2013

Чого найбільше хоче скуштувати гість приїжджаючи до Львова? Каву, шоколад і, звичайно ж, пиво! Існує традиція – їздити до Львова на «справжнє пиво». І це зрозуміло, адже ще з давніх-давен наше місто славилося якісним пивоварінням. А тепер ця традиція знайшла продовження у Міському фестивалі Пива, яке цього року відбудеться 8-12 травня.

Як повідомив директор III Міського фестивалю пива Андрій Сидор, головною подією цьогорічного заходу стане те, що усі охочі матимуть змогу скуштувати пиво найвідоміших «пивних країн» світу! «Фестиваль буде поділений на кілька зон, кожна з яких буде представляти одну з країн, відомих своєю традицією пивоваріння. Не покидаючи Львова, ви зможете побувати у Німеччині, Чехії, Бельгії, Польщі, Голландії, Англії. Також в рамках фестивалю Пива з 10 по 12 травня відзначать VI Міське свято «День Батяра у Львові». Це буде неймовірна кількість розваг та атракцій, пов’язаних з батярською культурою: танці, співи, посвята в батяра, батярський бетонний завод, батярський тир, ярмарок батярських лігумін та інші численні забави», - додав Андрій Сидор.

А ще протягом п’яти днів фестиваль Пива розважатиме відвідувачів Гастрономічним Ярмарком «Пиво і до пива», різноманітними інтерактивними розвагами, цікавими пивними конкурсами, вражаючою концертною шоу-програмою та унікальними вечірками open-air. Справжній вир галицьких веселощів і забав на III Міському фестивалі Пива!

Організатор: компанія «Дік-Арт».
Сайт фестивалю Пива: www.beerfest.lviv.ua
Сайт свята «День батяра у Львові»: www.batyar.lviv.ua

День БатяраВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: